این گزارش در حال تکمیل است خبرهای خوب در «جام رسانه‌ امید»؛ کارخانه تولید طلا راه‌اندازی می‌شود/ صادر کننده فولاد شدیم  مراسم اختتامیه «جام رسانه امید» با رویکرد «امیدآفرینی و تولید و انتشار اخبار خوب» با شرکت بیش از ۵۰۰ رسانه از سراسر کشور در حال برگزاری است. به گزارش ایسنا، این مراسم از […]

این گزارش در حال تکمیل است

خبرهای خوب در «جام رسانه‌ امید»؛ کارخانه تولید طلا راه‌اندازی می‌شود/ صادر کننده فولاد شدیممراسم اختتامیه «جام رسانه امید» با رویکرد «امیدآفرینی و تولید و انتشار اخبار خوب» با شرکت بیش از ۵۰۰ رسانه از سراسر کشور در حال برگزاری است.

به گزارش ایسنا، این مراسم از سوی سازمان بسیج رسانه، امروز و فردا-۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳؛ در مجتمع فرهنگی حضرت ولیعصر(عج) در تهران برگزار می شود.جمهوری اسلامی در حمایت از مردمش با کسی شوخی ندارد

در ابتدای این مراسم سردار قاسم قریشی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخشی از اظهاراتش با اشاره به تأثیرگذاری عملیات وعده صادق، اظهار کرد: به ویژه پس از عملیات وعده صادق اثبات شد جمهوری اسلامی در حمایت از مظلومان، آرمان‌هایش و مردمش با کسی شوخی ندارد و این نشان‌دهنده قدرت برجسته جمهوری اسلامی است که با این به اصطلاح قدرت‌های نظامی دنیا مقابله می‌کند.

صادق» منجر به جنبش دانشجویی حمایت از فلسطین شد

در ادامه این مراسم، سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی با بیان این‌که « ۸۰ سال حقیقت مسئله فلسطین برای جهانیان پنهان مانده بود اما با طوفان الأقصی بیداری ملت‌ها رخ داد و همه از وضعیت فلسطین آگاه شدند»، اظهار کرد: اگر عملیات «طوفان الأقصی» بیداری جهان درباره مردم غزه را به همراه داشت، عملیات «وعده صادق» خیزش و جنبش دانشجویی را به دانشگاه‌های سراسر دنیا کشاند. امروز خیزشی در ملت‌ها رخ داده و حمایت از مردم غزه، آنان را به میدان آورده است.

وی تاکید کرد: جریان رسانه‌ای باید پشتیبانی شود. امروز اهالی رسانه باید حماسه‌هایی که در فلسطین خلق می‌شود را با قدرت حمایت کنند و پوشش رسانه‌ای مطلوبی از آن ارائه دهند.ایران بزرگترین پالایشگاه تولید بنزین در جهان را دارد

در این رویداد جمعی از مسئولان و مدیران مجموعه‌های اقتصادی کشور نیز حضور دارند،‌ از جمله علیرضا جعفرپور مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس که در بخشی از اظهاراتش با اشاره به اینکه پالایشگاه ستاره خلیج فارس بزرگترین پالایشگاه میعانات کشور و بزرگترین تولیدکننده بنزین در جهان است، گفت: در حال حاضر از وابستگی به واردات بنزین بی‌نیاز شده‌ایم. پالایشگاه ستاره خلیج فارس و ۴۰ درصد بنزین کشور را تولید می‌کند.همچنین در دو سال اخیر صادرات گاز مایع ما نسبت به گذشته حدود ۶.۵ برابر شد.از واردکننده به صادرکننده فولاد تبدیل شدیم؛ فقط در ۲۰ سال

همچنین علی‌محمدی مدیرعامل فولاد اکسین با اشاره به اینکه فولاد یک صنعت مادر محسوب می‌شود و از شاخص‌های توسعه یافتگی کشورها است،‌ گفت:  امروز به صادرکننده فولاد تبدیل شده‌ایم. از زمانی که به طور جدی وارد این صنعت شدیم موفقیتهای خوبی در سایر عرصه‌ها نیز به دست آوردیم.

وی یادآور شد: ما در دهه ۸۰ بعد از آمریکا بزرگترین واردکننده فولاد جهان بودیم. الان بعدت از دو دهه به دهمین کشور صادرکننده فولاد جهان تبدیل شده‌ایم.

حدود ۸۰ درصد مردم موافق‌ حمایت از مستضعفان جهان هستند

در بخش دیگری از اختتامیه«جام رسانه امید» سیدمحمد هاشمی معاون وزیر ارشاد با اشاره به اینکه یکی از نکات مهم برای هر رسانه وحدت‌آفرینی است، افزود: در یک نظرسنجی از مردم سوال شد آیا شما پیرو حمایت از مستضعفان جهان هستید که حدود ۸۰ درصد گفتند بله موافقیم. از آن‌ها سوال شد آیا موافقید برای بهبود رابطه با آمریکا و غرب از توان موشکی خود دست بکشیم قریب ۶۵ درصد گفتند نه ما چنین چیزی نمی‌خواهیم. از مردم سوال شده آیا آرمان‌های انقلاب اسلامی را به فرزندان خود منتقل می‌کنید بیش از ۶۰ درصد پاسخ‌ها آری بود.