مژده خبر- یک شنبه ۱۲ آذر ماه سال جاری، دو کارگاه آموزشی پیشگیری از معضلات اجتماعی با موضوع خودکشی و اعتیاد، با حضور معاونین و مشاورین پرورشی، در محل اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب، برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار مژده خبر ، مهدی بساطی رییس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، ضمن عرض خوشامدگویی خدمت مدعوین، عنوان کرد: وظیفه ی اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی، آگاهی بخشی است که ما این امر را، با برگزاری کارگاه های آموزشی برای جامعه ی هدف مشخص انجام داده ایم.
بدون شک مشاورین و معاونین آموزش و پرورش، در امر آشنایی دانش آموزان با آسیب های اجتماعی، نقشی مؤثر و سازنده دارند و می توانند با راهنمایی و ورود به موقع، مانع آسیب پذیری دانش آموزان شوند.

در ادامه کارگاه آموزشی پیشگیری از خودکشی، با حضور دکتر جلال فیض الهی، دارای مرتبه ی دکترای روانشناسی و نیز عضو سازمان نظام روانشناسی برگزار شد.

دکتر فیض الهی اضافه کرد: چه خوب است اگر برگزاری این کارگاه‌ها در سراسر استان و به صورت مستمر، ادامه داشته باشد. و از اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب، تشکر کرده و این اقدام را قابل ستایش دانست.

کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد نیز، با حضور استاد میرزایی، برگزار شد و مورد استقبال مدعوین قرار گرفت.

✍حدیث علی پور:سردبیر نمایندگی پایگاه خبری مژده خبر در شهرستان اسلام آباد غرب

  • منبع خبر : مژده خبر