مژده خبر- یادداشت زیر به قلم دکتر حسین خوش اقبال معاون استاندار کرمانشاه به مناسبت دوم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.و...

شهید مظلوم آیت الله سید محمد حسین بهشتى: «پاسداران  آگاهانه انتخاب میکنند، شجاعانه میجنگند، غریبانه زندگى میکنند، مظلومانه شهید میشوند وبی شرمانه مورد توهین قرار می گیرند.»

🟢 برای نوشتن از سبزپوشان انقلاب اسلامی باید تاریخ ۴۲ ساله این انقلاب را زیر رو کرد تا بتوان بخش کمی از مجاهدتهای این سربازان و پاسداران گمنام انقلاب اسلامی را به تصویر کشید. واقعیت آن است که هنوز دلم برای لباس سبز سپاه پاسداران تنگ میشود و گاهی خود را در قامت یک پاسدار میبینم و سعی می کنم از دریچه نگاه پاسداران؛ این بسیجیان سبزپوش گمنام امام روح الله، به دریچه وقایعی که پیرامون ما می گذرد نگاه کنم. مردانی از دیار ایران زمین، با کوله باری از تجربه در بخشهای مختلف، که عادت دارند لباسهایشان خاکی باشد و برایشان فرقی ندارد این خاک بر روی لباس غلطیده در میدان جنگ باشد و یا برای کمک به سیل زدگان و در راه ماندگان. دوم اردیبهشت ماه، سالروز تاسیس سپاه پاسداران  انقلاب اسلامی بر سبزپوشان مقتدر ومردمی وخدوم کشورم مبارک باد.
✍حسین خوش اقبال
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه

  • منبع خبر : مژده خبر