مژده خبر- بیانیه‌ای ازسوی جهاددانشگاهی کرمانشاه به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس صادر شد.

متن بیانیه این نهاد به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس، سنت و میراث جاودان امام خمینی(ره) و یادگار هویت بخش آن شخصیت الهی، دوراندیش و نافذالکلام برای آزادی قبله و کانون ارزش‌های مسلمانان و احقاق حق ملت مظلوم فلسطین است؛ این روز بزرگ، میثاق جهان اسلام است و آرمانهم آزادسازی سرزمین مقدس فلسطین و پاسداری از مقاومت، شرافت نشأت گرفته از ایمان مسلمانان محسوب می شود.

هر سال در روز قدس، مسلمانان جهان و بلکه همه آزادگان عالَم باید بیش از پیش و گسترده تر از سال های قبل، در کنار مردم ستمدیده فلسطین بایستند و با اعلام همبستگی و توکل بر نصرت الهی، آنان را در برابر اسرائیل، این شرِّ مطلق و خطر بزرگ برای انسانیت، حمایت کنند.

رهایی قدس شریف به عنوان محل عروج رسالت، از چنگال ایدئولوژی شیطانی و نژادپرستانه صهیونیسم به یاری خداوند قادر متعال و همت و اتحاد مسلمانان به زودی محقق می شود و سایه شوم رژیم منحوس صهیونیستی از میراث معنوی، فرهنگی و تمدنی جامعه انسانی دفع و رفع خواهد شد. امروز، بزرگترین شکست رژیم صهیونیستی، تماشای مفتضحانه بی حاصلی طرح های شیطانی معامله قرن، عادی سازی روابط با برخی کشورهای عربی و تاثیر بر جبهه مقاومت است و در این میان، ایران اسلامی با وجود همه فشارهای استکبار جهانی و آمریکا و سرایت توطئه‌های اسرائیل، مقتدرانه به مدد اندیشه‌های راهبردی امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی و تلاش‌های مخلصانه ابرمجاهد قرآن، عترت و جهان اسلام، شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، بزرگترین حامی فلسطین و الهام‌بخش محور مقاومت محسوب می شود.

روز قدس و آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، فرصتی ارزشمند برای مسلمانان روزه‌دار و ضیوف الرحمان در مسیر قدرت افزایی در عرصه جنگ نرم و نیز تقویت محور مقاومت به حساب می آید و از سویی در حکم تهدید عملی برای صهیونیست‌های اشغالگر در راه نابودی محتوم اسرائیل است.

در آستانه این روز بزرگ، جهادگران جهاددانشگاهی همگام با ملت عزیز ایران اسلامی در مسیر این قدرت افزایی، همه امکانات و توانمندی های خود را به کار خواهند بست و با افتخار اعلام می کنند میدان مبارزه با صهیونیسم جهانی تا پیروزی نهایی، همواره مملو از مجاهدان فی سبیل الله خواهد بود.

جهاددانشگاهی
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ – ۲۳ رمضان المبارک ۱۴۴۲

 

  • نویسنده : روابط عمومی جهاد دانشگاهی کرمانشاه
  • منبع خبر : مژده خبر