‍  مژده خبر- عملیات اجرایی و بهره برداری از ۲۳ روستا و واحد صنعتی در شهرستان گیلانغرب با حضور معاونت توسعه ومدیریت منابع انسانی استانداری کرمانشاه آغاز شد.

به گزارش مژده خبر به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه : همزمان با آخرین روز از هفته دولت و با حضور کریمی معاونت توسعه مدیریت ومنابع انسانی استانداری کرمانشاه عملیات اجرایی و بهره برداری از ۲۳ روستا و واحد صنعتی شهرستان گیلانغرب با اعتباری بالغ بر ۱۹۰ میلیارد ریال صورت گرفت.
قابل توجه اینکه: این پروژه ها شامل بهره برداری از ۱۰ روستابا اعتبار ۱۰میلیارد ریال وهمچنین ۷ واحد صنعتی با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال و آغاز عملیات اجرایی به ۶ روستا با اعتباری بالغ بر ۸۸ میلیارد ریال می باشد.
شایان ذکراست: درحال حاضر از ۲۰۲ روستای این شهرستان تعداد۱۷۳ روستا قابل گازرسانی و تعداد ۱۳۳ روستا بالای ۲۰ خانوار می باشند درحالی که هم اکنون ۱۴۶ روستا شهرستان مذکور گازدار و ۲۰ روستا نیز در دست اقدام می باشند.
درپایان : کریمی معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری کرمانشاه هم با اشاره به خدمات دولت در فراهم کردن زیرساخت های گازرسانی در بیشتر روستاها بیان داشت گازرسانی علاوه براینکه موجب رفاه مردم می گردد در بخش های دیگر نظیر تولید ، اقتصاد و بازرگانی و… هم نقش موثری دارد وی افزوددرچندسال اخیر دربخش گازرسانی اتفاق خوبی در شهرستان گیلانغرب افتاده است وتوسعه گازرسانی در سطح روستاها را از ۳۰% به ۹۰ % ارتقاء داده است.

  • منبع خبر : مژده خبر