مژده خبر-معاون حمل ‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌ ونقل جاده‌ای استان کرمانشاه خبر داد:۸۳ شرکت حمل و نقل کالا در کرمانشاه فعالیت دارند.

به گزارش مژده خبر،گلزاری معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در خصوص وضعیت حمل و نقل کالای استان، اظهار داشت: ۸۳شرکت حمل و نقل کالا در سطح استان وجود دارد و پروانه فعالیت ۴۱ شرکت ها و موسسات حمل و نقل کالا در سال گذشته تمدید شده است

وی افزود: بیش از ۲۷۳ مورد بازدید نظارت بر عملکرد رانندگان بخش کالا با انجام شده است که در این بازدید های دوره ای ۲۳۸۰ مورد ناوگان حمل و نقل کالا مورد بازرسی قرار گرفته اند.

وی با بیان اینکه استان کرمانشاه به لحاظ کشاورزی یکی از قطب های کشور محسوب می شویم، افزود: در کنار محصولات کشاورزی، محصولات دامی نیز به سایر نقاط کشور ارسال  می گردد.

گلزاری در خصوص بحث نظارتی، گفت: در سال گذشته ۳۴۷ مورد بازرسی و نظارت بر عملکرد شرکت ها و موسسات حمل و نقل کالا انجام شده است.

وی در پایان از مردم خواست، مسائل و مشکلات حوزه حمل و نقل را با تماس با شماره ۱۴۱ مطرح و مطمئن باشند نسبت به مسائلی که اعلام می کنند برای داشتن حمل و نقلی سالم پیگیری های لازم انجام و نتایج به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

 

  • نویسنده : جعفر جعفری
  • منبع خبر : مژده خبر