مژده خبر-رییس اداره دامپزشکی کنگاور گفت:۴واحد عرضه فرآورده‌ خام دامی به علت تخلفات بهداشتی، با دستور مقام قضایی در شهرستان کنگاور پلمپ شد.
   به گزارش مژده خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل  دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر  ناصح کیخسروی رئیس اداره دامپزشکی  شهرستان کنگاور گفت: در راستای نظارت بهداشتی و حفظ سلامت و بهداشت شهروندان، کارشناسان دامپزشکی شهرستان کنگاور اقدام به تشدید نظارت و بازدید از مراکز عمده فروش فرآورده های خام دامی(قصابی، رستوران، کبابی، مرغ فروشی و…) نمودند. در این زمینه در حین بازدید از مراکز عرضه توسط اکیپ نظارت دامپزشکی  ۴ مرکز عمده فروش آلایش دام به دلیل تخلفات بهداشتی با دستور مقام محترم قضایی پلمپ و افراد خاطی به مراجع قضایی معرفی شدند.
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور افزود:  ضمن تشکر از دادستان محترم و کارشناسان اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی، از همشهریان عزیز تقاضا داریم گوشت و مرغ مورد نیاز خود را از مراکز معتبر تحت نظارت بهداشتی دامپزشکی تهیه نموده و هم چنین از خرید گوشت چرخ شده آماده نیز جدا خودداری نمایند.
در پایان دکتر کیخسروی از شهروندان خواست هرگونه مشکلات و تخلفات بهداشتی را با شماره تماس ۱۵۱۲ و سامانه پیامکی۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲  اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در میان بگذارند تا رسیدگی به آن در اسرع وقت انجام شود.
  • منبع خبر : مژده خبر