مژده خبر-معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: ۳۶۰ متر از تولیدات فرش مددجویان سنقری به ارزش یک میلیارد و ۱۵۷ میلیون تومان در شورای قیمت گذاری فرش دستباف تهران فروخته شد.

به گزارش مژده خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رضا طاهری، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری شورای قیمت گذاری فرش دستباف در محل مجتمع فدک استان تهران طی روز گذشته، گفت: این شورا با حضور اساتید و خبرگان فرش دستباف، کارشناسان شرکت صنعت آفرینان کمیته امداد و نماینده اشتغال استان کرمانشاه به منظور قیمت گذاری و فروش تولیدات مددجویان برگزار شده است.

طاهری افزود: در این شورا بیش از صد تخته فرش دستبافت متعلق به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سنقر به متراژ ۳۶۰ متر قیمت گذاری شد.

وی عنوان کرد: این تولیدات مددجویی پس از قیمت گذاری به ارزش یک میلیارد و ۱۵۷ میلیون تومان فروخته شد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون این نهاد از دو هزار بافنده ماهر فرش در استان حمایت می کند، تصریح کرد: تامین مواد اولیه اشتغال،پرداخت وام های قرض الحسنه، بازاریابی و فروش محصولات و تولیدات فرش دستباف مددجویان از اقدامات کمیته امداد به منظور توانمندسازی بافندگان فرش به شمار می رود.

طاهری تاکید کرد: بافندگان فرش تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه در سه ماهه ابتدایی سال جاری بیش از دو هزار و ۴۳۰ متر مربع فرش بافته اند.

  • منبع خبر : مژده خبر