مژده خبر- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: سه هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی میان خانواده‌های نیازمنداین استان در ماه مبارک رمضان توزیع می‌شود.

 

۳۵۰۰ بسته معیشتی میان خانواده‌های نیازمند کرمانشاه توزیع خواهد شد

به گزارش مژده خبر، حجت‌الاسلام محمد صالحی پیش ازظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار ما با اشاره به برنامه‌های ماه مبارک رمضان اظهار کرد: با توجه به محدودیت‌های کرونایی تعدادی از برنامه‌ها لغو شده و یا به صورت محدود و مطابق با دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا در بقاع متبرکه اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری طرح ضیافت الهی در یازده بقعه متبرکه استان کرمانشاه در ماه مبارک رمضان افزود: جز خوانی و ترتیل خوانی قرآن کریم در شهرستان‌های قرمز با حداکثر ۱۰ نفر جمعیت و در شهرستان‌های نارنجی با حداکثر ۱۵ نفر در ۱۰ بقعه متبرکه برگزار خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه‌های اوقاف در ماه مبارک رمضان برگزاری محفل انس با قرآن در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی است که در پنج یا ۶ بیمارستان و مرکز درمانی و بهداشتی این استان برای کادر درمان برگزار خواهد شد.

صالحی گفت: برگزاری برنامه تفسیر قرآن کریم به صورت مجازی و با حضور مفسران برجسته کشوری در امام زاده ابراهیم طاق‌بستان از دیگر برنامه‌های سحرهای ماه مبارک رمضان است.

وی با بیان اینکه در راستای برنامه ضیافت هم دلی سه هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی میان خانواده‌های کم برخوردار توزیع خواهد شد، افزود: پویش ختم قرآن کریم، راه اندازی کاروان‌های شادی نسیم کرامت در نیمه رمضان و برنامه کرسی اذان گاهی در بقاع متبرکه در ماه مبارک رمضان انجام خواهد شد.

  • نویسنده : جعفر جعفری
  • منبع خبر : مژده خبر