مژده خبر- فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: تاکنون بیش از یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال در طرح همدلی و مواسات به نیازمندان این استان کمک شده است.

 

به گزارش مژده خبر، سردار بهمن ریحانی بعد از ظهر امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و رئیس بسیج اصناف و بازرگانان ایران در مراسم تجلیل از خیرین رزمایش کمک مومنانه بسیجیان ادارات، کارخانجات و اصناف و سپاه حضرت نبی اکرم (ص) که در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: تا زمانی که مردم نگاه و فکری اعتقادی دارند، ایران اسلامی ملتی سربلند، با عزت و ایستاده در مقابل دشمنان دارد.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر کمک‌های مومنانه و رزمایش همدلی و مواسات به افراد نیازمند جامعه در شرایطی بسیاری از کسب و کارها به دلیل وجود بیماری کرونا دچار آسیب اقتصادی شده‌اند، افزود: از زمان آغاز این رزمایش یک سبقت در بین مردم برای کمک به هم‌نوعان خود به وجود آمد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: از آغاز رزمایش کمک‌های مومنانه تاکنون در قرارگاه امام حسن (ع) این استان بیش از ۳۱۸ هزار بسته معیشتی، ۲۷۴ هزار و ۷۳۰ بسته بهداشتی و دارویی، آموزشی و پوشاک و ۵۳۲ مورد جهیزیه به خانوارهای آسیب دیده از کرونا اهدا شده است.

به گفته ریحانی، طی این مدت با کمک خیرین ۴۱۶ زندانی آزاد و ۶۷ واحد مسکونی تعمیر یا ساخته شد و نیز بیش از ۶۰ هزار پرس غذا و یک میلیون قرص نان در بین نیازمندان استان کرمانشاه توزیع شده است.

وی با بیان اینکه در زمان جنگ تحمیلی شاهد چنین صحنه‌هایی از گذشت، ایثار و همدلی بودیم، ادامه داد: فضای به وجود آمده در بین مردم با وجود مشکلات معیشتی و گره‌های اقتصادی در کمک به همنوع در سطح گسترده و ملی علاوه بر اینکه نشان از عزت ملت ایران اسلامی است، نشان دهنده این است که مردم همچنان مستحکم و ایستاده پای انقلاب خود هستند و خواهند بود.

ریحانی با تاکید بر اینکه اصناف، بازاریان و بزرگان کرمانشاه در این شرایط اقتصادی برای کمک و دستگیری نیازمندان خوش درخشیدند، بیان کرد: بسیاری از این خیرین بی نام و نشان در عرصه کمک رسانی به مردم حاضر شدند.

وی با اشاره به سالروز رحلت امام خمینی (ره) افزود: امام (ره) معجزه قرن و تاریخ انقلاب اسلامی است، چرا که نگاه انسان‌ها را در همه بسترهای سیاسی، اجتماعی، دنیوی، اخروی و… تغییر داد و یک بازشناسی، بازخوانی و بازفهمی از دین اسلام را برای همگان بیان کردند.

ریحانی با بیان اینکه حضرت امام (ره) کشور ایران را از دره ذلت به قله عزت برد، تصریح کرد: بزرگترین شیاطین در برابر ما ایستادند و همین امر نشان از عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با تاکید بر فرمایش حضرت امام (ره) مبنی بر اینکه اسلام سنگرهای کلیدی دنیا را فتح خواهد کرد، تصریح کرد: امروز شاهد نمونه‌های آن را در کشورهای همسایه هستیم.

انتخابات یک جنگ تمام عیار در برابر دشمنان است

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ۲۸ خرداد بیان کرد: نباید انتخابات را یک رقابت سیاسی و حزبی دید، بلکه امروز انتخابات به عنوان یک رزمایش ملی بزرگ و یک جنگ تمام عیار در برابر دشمنان است.

ریحانی با بیان اینکه امروز شکست‌های بسیار بزرگی در حال رقم خوردن برای دشمنان اسلام است، تصریح کرد: نگاه و محوریت جمهوری اسلامی ایران در این شکست‌ها بارز است، همانگونه که به اسرائیل شکست‌ها و لطمه‌های بسیار سنگین و پر خسارتی را در جنگ غزه تحمیل شد و انتفاضه تا لب پرتگاه دشمن را پیش برد.

‏وی شکست‌های پی در پی دشمنان و افول قدرت آمریکا را از نشانه‌های عزت دین، نظام و جبهه مقاومت دانست و گفت: دشمنان اسلام می‌خواهند مردم در انتخابات پیش رو حضور حداکثری و پُر رنگی نداشته باشند، اما ملت ایران در همه صحنه‌ها پای انقلاب خود بوده و هستند.

ریحانی با اشاره به گلایه مردم از وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی، تاکید کرد: همگان برای روشنگری، بصیرت افزایی و ترغیب مردم برای حضور حداکثری در انتخابات مسئولیت دارند، چراکه با یک انتخاب هدفمند و اصلح می‌توان بسیاری از مشکلات کنونی را برطرف کرد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تاکید کرد: باید فردی را انتخاب کنیم که ادامه دهنده راه شهدا و انقلاب اسلامی باشد و دشمنان از او ناراحت و خشمگین باشند.

 

  • منبع خبر : مژده خبر