مژده خبر-مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: طی سال ۹۹ بیش از ۱۰۰ میلیارد و ۵۱۳ میلیون تومان وام قرض الحسنه به حدود ۱۲ هزار مددجو کرمانشاهی پرداخت شده است.

به گزارش مژده خبر به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: وام های قرض الحسنه این نهاد در سر فصل های کارگشایی، اشتغال، ودیعه، خرید و تعمیر مسکن، وام دانشجویی و آموزش کسب و کار پرداخت می شود.

رخصی با بیان اینکه در سال ۹۹ این نهاد از طریق هم افزایی با بانک های قرض الحسنه مهر ایران و رسالت بیش از ۱۰۰ میلیارد و ۵۱۳ میلیون تومان وام پرداخت کرده است، افزود: در این مدت حدود ۱۲ هزار مددجو کرمانشاهی از وام های قرض الحسنه بهره مند شدند.
وی ادامه داد: ۷۱ میلیارد و ۱۴۵ میلیون تومان از وام های اختصاصی به مددجویان در سال گذشته از محل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و حدود ۳۰ میلیارد تومان نیز از اعتبار بانک های قرض الحسنه مهر ایران و رسالت تامین شده است.
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه تصریح کرد: بخشی از وام های قرض الحسنه صندوق امداد ولایت از محل سپرده های خیران نیک اندیش تامین می شود.
شایسته ذکر است به گفته محسن رخصی، وام های پرداختی به مددجویان تحت حمایت در استان طی سال ۹۹ از افزایش ۹۰ درصدی نسبت به سال قبل از آن برخوردار بوده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مژده خبر