مژده خبر-روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای غرب در سومین جشنواره نیرو و رسانه(نور) موفق به کسب رتبه‌های برتر در بین شرکت‌های آب و برق کشور شد.

به گزارش مژده خبر، روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای غرب، در سومین جشنواره نیرو و رسانه ۵۹۶ اثر در موضوع‌های اینفوگرافی، موشن‌گرافی، یادداشت، طنز، مقاله، ویدئو ژورنال، تیزر، مصاحبه گزارش صوتی و تصویری، عکس، کاریکاتور، خبر و گزارش مصاحبه مکتوب به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

آثار ارائه شده در دو مرحله داوری شدند که در مرحله اول ۵۷۲ اثر و در مرحله دوم ۳۲۰ اثر از سوی هیئت داوران شایسته ارزیابی تشخیص داده شد، که از این میان ۵۷ اثر از ۱۳ استان حائز رتبه‌های اول تا سوم شده‌اند.

آثار ارسالی از دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای غرب در رشته‌های ویدئو ژورنال و کاریکاتور به‌ترتیب موفق به کسب رتبه‌های اول و دوم در بین شرکت‌های آب و برق زیرمجموعه وزارت نیرو شد.

پایگاه خبری «مژده خبر»کسب افتخار وموفقیت های مذکور رابه مدیر روابط‌عمومی و همکاران فرهیخته ی ایشان تبریک گفته وآرزوی تداوم توفیقات روزافزون درتمامی مراحل زندگی به ویژه خدمت رسانی به مردم مظلوم غرب کشور از درگاه قادر متعال خواستار است.ان شاء الله !

 

  • نویسنده : جعفر جعفری
  • منبع خبر : مژده خبر