مژده خبر- کسب رتبه سوم روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور توسط دفتر روابط‌عمومی آبفای استان کرمانشاه افتخاری دیگر که برای استان کرمانشاه رقم خورد.

به گزارش مژده خبر به نقل ازروابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، در سومین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور، ۲ هزار ۹۹۵ اثر از ۱۲۷ شرکت صنعت آب و برق در ۱۴ محور مورد داوری قرار گرفت، که روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمانشاه در بخش ارتباط و تبلیغات حائز رتبه سوم شد.

 لوح تقدیر مربوطه از سوی صدیق ببران مدیر کل دفتر روابط عمومی وزارت نیرو به علی مرادی، مدیر دفتر روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمانشاه اهدا گردید.

در این لوح تقدیر آمده است:

سومین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق، فرصتی است که تلاشهای همکاران ما در روابط عمومی های صنعت را به منصه ظهور رساند و عملکرد آنان را در معرض داوری اساتید نامدار این حوزه قرار داد.جشنواره ای که امید است در آخرین روزهای فعالیت دولت دوازدهم، نوید بخش آینده ای روشن برای میهن اسلامی عزیزمان باشد و آثار آن بتواند نقشه راه و معیار روشنی برای عملکرد آینده روابط عمومی های صنعت ترسیم نماید.

تلاش مجدانه و موثر شما و کسب مقام سوم در رشته ارتباط و تبلیغات را در این جشنواره ارج می نهیم و امیدوارم در ادامه این مسیر شاهد ارتقاع روز افزون عملکرد روابط عمومی های وزارت نیرو در خدمت به مردم شریف ایران اسلامی باشیم.

✍️ مژده خبر این موفقیت رابه دفتر روابط‌عمومی آبفای استان کرمانشاه به مدیریت مهندس علی مرادی تبریک و تهنیت گفته وازدرگاه حضرت احدیت خواهان توفیقات روزافزون درتمامی مراحل زندگی بویژه امرخدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
  • منبع خبر : مژده خبر