مژده خبر- مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: کرمانشاهیان خیر بیش از ۱۳ میلیارد و ۷۳۵ میلیون تومان زکات فطره و کفارات به پایگاه های ثابت و سیار و درگاه های الکترونیک کمیته امداد پرداخت کردند.

به گزارش مژده خبربه نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد پیش از اقامه نماز عید سعید فطر کار جمع آوری زکات فطره و کفارات مردم را در بیش از دو هزار پایگاه ثابت و سیار و پنج درگاه الکترونیک آغاز کرده است، گفت: طبق آخرین آمار کرمانشاهیان خیر بیش از ۱۳ میلیارد و ۷۳۵ میلیون تومان زکات فطره و کفارات به پایگاه های ثابت و سیار و درگاه های الکترونیک کمیته امداد پرداخت کردند.

رخصی عنوان کرد: از این میزان ۱۳ میلیارد و ۵۱۰ میلیون تومان زکات فطریه عام و باقی زکات فطره سهم سادات و کفارات عمد و غیر عمد بوده است.

وی با بیان اینکه همچنان درگاه های الکترونیک این نهاد به منظور دریافت فطریه و کفارات مردم خیر استان کرمانشاه فعال است؛ تاکید کرد: شماره گیری کد دستوری #۵*٨٨٧٧* از طریق تلفن های همراه، تماس با تلفن گویای ٠٩۶٨٨٧ و یا مراجعه به اپلیکیشن های بله، بام، سکه، ایوا و سنا و سایت WWW.emdad.ir از درگاه های الکترونیک جمع آوری فطریه به شمار می رود.

محسن رخصی تصریح کرد: همچنین کرمانشاهیان می توانند زکات فطره عام را به شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۵۹۴۴۵ ،  زکات فطره سادات را به کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۷۷۱۱ ؛  کفاره غیر عمد را به کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۷۵۹۸۷ و کفارات عمد را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۸۴۲۵۲ واریز کنند.

 

  • منبع خبر : مژده خبر