گروهی از کارگران شرکت خدمات مهندسی خط و ابنیه فنی راه‌آهن ناحیه زاگرس در محدوده محل کار خود اعتراض کردند. به گزارش مژده خبر به نقل از ایلنا، صبح امروز (۲۵ بهمن ماه) گروهی از کارگران شرکت خدمات مهندسی خط و ابنیه فنی راه‌آهن زاگرس که تحت مسئولیت شرکت پیمانکاری «تراورس» مشغول کارند، در […]

 

گروهی از کارگران شرکت خدمات مهندسی خط و ابنیه فنی راه‌آهن ناحیه زاگرس در محدوده محل کار خود اعتراض کردند.

به گزارش مژده خبر به نقل از ایلنا، صبح امروز (۲۵ بهمن ماه) گروهی از کارگران شرکت خدمات مهندسی خط و ابنیه فنی راه‌آهن زاگرس که تحت مسئولیت شرکت پیمانکاری «تراورس» مشغول کارند، در محدوده محل کار خود تجمع کردند.

به ادعای این کارگران، پرداخت مطالبات مزدی و بیمه‌ای آن‌ها چندین ماه به تاخیر افتاده و یکی دیگر از مشکلات صنفی آن‌ها نداشتن امنیت شغلی به سبب داشتن قراردادهای کوتاه‌مدت است که باعث نگرانی بیشتر کارگران شده است.

کارگران خطوط ابنیه راه‌آهن زاگرس یادآور شدند: بخش دیگری از نگرانی ما نا مشخص بودن وضعیت مالکیت شرکت تراورس است که از چندین ماه پیش از بخش خصوصی به شرکت راه آهن عودت داده شده است.

کارگران گفتند: در حالی ما با همچنان با وضعیت قبلی با مالکان بخش خصوصی همکاری داریم که صبح امروز شنیده‌ایم برخی اعضای فراکسیون کارگری مجلس از مدیرعامل شرکت راه آهن کشور درخواست کرده‌اند هر چه سریعتر وضعیت شرکت تراورس را با انتخاب اعضای هیات مدیره اصلی مشخص کند.

  • منبع خبر : مژده خبر به نقل از ایلنا