‍ انالله و انا الیه راجعون پیام تسلیت رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در پی در گذشت مدیر جهادگر «سرهنگ پاسدار کامران هزارخانی» اینجانب ضمن ابراز تاسف به مناسبت عروج آسمانی و از دست دادن این مدیر جهادی از خداوند منان برای خانواده، نزدیکان،همکاران و سایر بازماندگان ایشان صبر و اجر جزیل مسئلت و برای […]

انالله و انا الیه راجعون

پیام تسلیت رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در پی در گذشت مدیر جهادگر «سرهنگ پاسدار کامران هزارخانی»

اینجانب ضمن ابراز تاسف به مناسبت عروج آسمانی و از دست دادن این مدیر جهادی از خداوند منان برای خانواده، نزدیکان،همکاران و سایر بازماندگان ایشان صبر و اجر جزیل مسئلت و برای همکاران پر تلاش و صدیق آن مرحوم آرزوی توفیق و ادامه راه آن مجاهد خستگی ناپذیر را آرزو می کنم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج سازندگی، سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور، در پی درگذشت مدیر جهادی”سرهنگ پاسدار کامران” هزارخانی پیام تسلیت صادرنمودند:

“بسمه تعالی”

“انا لله و انا الیه راجعون”

درگذشت برادر جهادگر، سرهنگ پاسدار کامران هزارخانی، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه نبی اکرم (ص) را به جامعه سپاه و بسیج، جهادگران و مردم شریف استان کرمانشاه تسلیت عرض می نمایم.

چندین سال مسئولیت ایشان در این نهاد انقلابی، تلاش و زحمات شبانه روزی،جهاد بی وقفه برای خدمت به مناطق محروم و روستایی استان کرمانشاه ازاقدامات شایسته و خدا پسندانه این مجاهد الهی بود.

یاد و خاطره مجاهدت ها و تلاش های خستگی ناپذیر ایشان را همیشه در قلب خود نگاه خواهم داشت.

اینجانب ضمن ابراز تاسف به مناسبت عروج آسمانی و از دست دادن این مدیر جهادی از خداوند منان برای خانواده، نزدیکان، همکاران و سایر بازماندگان ایشان صبر و اجر جزیل مسئلت و برای همکاران پر تلاش و صدیق آن مرحوم و جامعه جهادی استان کرمانشاه آرزوی توفیق و ادامه راه آن مجاهد خستگی ناپذیر را آرزو می کنم.

سرتیپ دوم پاسدارمحمد زهرایی

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور

 

پیام تسلیت مدیر کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه در پی در گذشت سرهنگ پاسدار ((کامران هزار خانی))
دکتر سلیم خانی مدیر کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه در پیامی در گذشت سرهنگ پاسدار کامران هزار خانی، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه نبی اکرم (ص) را تسلیت گفت.
در متن پیام آمده است:
انالله واناالیه راجعون
خبر درگذشت ناگهانی و اندوهناک مدیر جهادی، انقلابی و خدمتگزار صدیق و خدوم مردم «سرهنگ پاسدار کامران هزارخانی» سبب تألم خاطر و اندوه فراوان شد.
این مجاهد فداکار، ایثارگر، ولایتمدار، چهره مردمی، با اخلاص و با تقوا در دوران عمر بابرکت خود با خدمت خالصانه، فداکارانه و متواضعانه نماد و الگوی عمل جهادی و انقلابی بود و همواره در خدمت به محرومان پیشگام و پیشقدم بود و برای دفاع از آرمان های بلند انقلاب و نظام و اعتلای ایران اسلامی تلاش خستگی ناپذیر داشت.
اینجانب با اندوه فراوان در گذشت این جهادگر مومن و دلاور را به همکاران گرانقدر و خانواده معزز آن مرحوم و مردم شریق استان تسلیت عرض میکنم. و از درگاه خداوند منان و رحمان برای آن مرحوم فقید سعید رحمت واسعه الهی، آمرزش و علو درجات و برای همکاران گرانقدر آن مرحوم،خانواده معزز ،بستگان و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت دارم.
دکتر سلیم خانی
مدیر کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه
………………………………………………..
روابط عمومی پزشکی قانونی استان کرمانشاه

@Khabar_diana