مژده خبر- ازسوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به مناسبت روز قدس پیامی صادرشد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ متن پیام بهرام فاضلی به مناسبت گرامیداشت روز قدس به شرح زیر می باشد؛
بسم‌الله الرحمن الرحیم
آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، نماد همیشگی اتحاد مسلمانان و حمایت از مردم مظلوم فلسطین است، روز قدس روز اتحاد و یکپارچگی مسلمانان علیه ظلم و اشغالگری است ، روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین، روز استقامت، عدالتخواهی و اتحاد دنیای اسلام است.
روز قدس تجلی¬گاه اراده استوار و تزلزل ناپذیر امت های مسلمان جهان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مخالفت با صهیونیسم جنایتکار است و بدین گونه همبستگی، اتحاد و همدلی مسلمانان جهان در این روز، استکبار جهانی را آشفته ساخته و اهداف بحق مسلمانان در آزادی قدس را به سرانجام می رساند.
امسال با توجه به شرایط پیش آمده به دلیل بحران بیماری کرونا، مراسم روز قدس برگزار نخواهد شد، اما بدون شک شیوه برگزاری مراسم این روز جهانی، ذره ای از خواسته قلبی مسلمانان جهان در لزوم آزادی قدس شریف کم نخواهد کرد و فریادهای کوبنده مسلمانان برای فلسطین مظلوم به گوش خواهند رسید.
ضمن درود به روح پر فتوح حضرت امام خمینی (ره) و شهداء ایران عزیز از خدای متعال پیروزی عاجل مردم مظلوم فلسطین را می خواهیم و بر این باوریم که پیروز نهایی این مبارزه، ملت شریف و بلند قامت فلسطین خواهد بود.
بهرام فاضلی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه

  • منبع خبر : مژده خبر