مژده خبر- پیام فرمانده سپاه نبی اکرم (ص)استان کرمانشاه به مناسبت سالروز تشکیل بسیج سازندگی به شرح زیر صادر شد.

‍ پیام فرمانده سپاه نبی اکرم (ص)استان کرمانشاه به مناسبت سالروز تشکیل بسیج سازندگی
‍ ‍متن پیام به شرح زیر میباشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
بسیج سازندگی، حاصل بصیرت، دور اندیشی و هوشمندی رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) بوده که در ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۳۷۹ تاسیس و عملیاتی شد و اکنون پس از گذشت سالیان متمادی نتایج آن به خوبی درک می‌شود.
سالروز فرمان رهبرمعظم انقلاب اسلامی ایران مبنی بر تشکیل بسیج سازندگی، ریشه درخت پاکی بود که با مجاهدت و ایثارهزاران بسیجی و جهادگر در طول این سال ها آبیاری شد و اکنون به درختی تنومند و پرقدرت تبدیل شده است.
جهادگران بسیج سازندگی درهمه برهه های حساس، خوش درخشیده و همواره در راستای خدمت رسانی و محرومیت زدائی، نقش تاثیرگذاری ایفا کرده اند.
بدون شک جهادگران بسیجی که در قالب سازندگی به کشور خدمت می‌کنند، یادآور بسیجیان مخلص خدا هستند که در سال های جنگ تحمیلی در لباس رزم بودند و اکنون در دوره جنگ نرم و نبرد اقتصادی به عنوان یک الگوی کارآمد اسلامی این توانمندی را دارند که علاوه بر تداوم اقدامات سازندگی، پرچمدار تقویت استحکام درونی نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.
تبیین تفکر بسیجی، ارزش‌ها، فرهنگ دوران دفاع مقدس و دلاوری های بسیج مردان غیور بیش از گذشته در جامعه و بین نسل جوان اهمیت دارد.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن سالروز تشکیل بسیج سازندگی به تمام بسیجیان جهادگر، آرزومندم روز به روز شاهد گسترش فرهنگ و تفکر این یادگاران ارزشمند حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) با خدمت رسانی به ملت شریف ایران و توسعه فرهنگ و جریان سازی حرکت‌های جهادی در گستره جهان، با تبعیت از فرامین و رهنمود‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در بین جوانان ایران اسلامی باشم.

سرتیپ پاسدار بهمن ریحانی

۱۴۰۰/۰۲/۱۷”

  • منبع خبر : مژده خبر