مژده خبر- پس از حضور حماسی مردم درانتخابات ۲۸خرداد۱۴۰۰پیامی ازسوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه صادر شد.

بسم الله الرحمن الرحیم

حمد و سپاس بیکران به درگاه پروردگار متعال که حضور با شکوه و چشمگیر ملت بزرگ ایران به ویژه مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه استان کرمانشاه را در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، باشکوه جاودانه‌ای آفرید و برگ زرین دیگری بر افتخارات این سرزمین افزود.

ملت ایران بار دیگر همهٔ کمبودها ومشکلات را به حاشیه بردند و روز ۲۸ خرداد را به حماسه ماندگار و به جشن ملی خود تبدیل کردند. ملت ایران با اراده راسخ خود در ادامه مسیر پر افتخار انقلاب اسلامی را با عبور از یاوه گویی های دشمنان این مرز و بوم به اثبات رساندند و با تحلیل درست و شناخت صحیح درس مردم سالاری دینی را به دشمنان اسلام آموختند.

ملت سرافراز ایران، درودتان باد، که بار دیگر مایه آبرو و افتخار اسلام و ایران شدید.
اینجانب این حماسه ماندگار را به ملت بزرگ ایران ، مقام معظم رهبری( مدظله العالی ) وحضرت آیت اله رئیسی تبریک عرض می نماییم و برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی در خدمت به مردم همیشه درصحنه ایران اسلامی را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.
درپایان ضمن ادای احترام به ارواح طیبه شهدا که با نثار خون پاک‌شان، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را برای همه ما به ارمغان آوردند، از حضور گسترده مردم با اخلاص، متعهد و انقلابی همه اقوام ومذاهب در استان کرمانشاه قدر دانی نموده و نیز از زحمت های خالصانه تمامی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات، اعم از نیروهای اجرایی، نظارتی، قضایی، بازرسی، امنیتی و انتظامی، همچنین از رسانه ها و صدا و سیمای مرکز  کرمانشاه به لحاظ اطلاع‌رسانی شایسته در زمینه سازی حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای، واز علماء وائمه جمعه وجماعات جهت روشنگری وانجام رسالت خویش صمیمانه تقدیر و تشکر داشته و از درگاه خداوند متعال سلامتی و سربلندی مردم، نظام و کشور عزیز ایران اسلامی را مسئلت می‌کنم.

حجت اله فاضلی
مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه

  • منبع خبر : مژده خبر