مژده خبر-پیامی به مناسبت رحلت «مبارز ساده‌زیست» به طلاب و مسئولان منتشرشد.

به گزارش مژده خبر، محمدحسین فرج‌نژاد، عضو هیئت مدیره انجمن مطالعات فضای مجازی حوزه علمیه قم و از اساتید برجسته سواد رسانه و صهیونیسم ‌پژوهی کشور در شب عید قربان به همراه همسر و سه فرزندش در حادثه‌ای دردناک جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.

ایشان از جمله محققین و پژوهشگران برتر کشور در حوزه رسانه بودند که سالهای سال خدمات ارزشمندی در جبهه‌بندی علمی و سازمان‌دهی فضای مجازی جبهه انقلاب اسلامی ارائه کرده بود.

تألیف کتاب‌هایی چون «اسطوره‌های صهیونیستی سینما»، «سینما و فلسفه شک‌گرایی و صهیون»، «هیورکایت و سینمای صهیونیسم»، «ارتباط کابالیسم یهودی و مدرنیته» و تدریس مباحث فلسفی در حوزه و دانشگاه از جمله فعالیت‌های وی بود.

رحلت ایشان:

هشداری است برای مسئولینی که نسبت به این محققان و پژوهشگران برجسته که مهمترین ظرفیت و سرمایه کشور هستند، بی‌تفاوت‌اند؛ حجتی است بر تمام مسئولینی که به رغم برخورداری مادی در انجام وظیفه کوتاهی میکنند که در دادگاه عدل الهی با چنین اشخاصی مقایسه خواهند شد.

تلنگری است برای فعالان عرصه علم و رسانه که در اوج سختی معاش هم می‌توان به اسلام و انقلاب خدمت کرد؛ و درسی است برای تمام مبارزان راه حق که یک مبارز باید ساده‌ زندگی کند و تا آخر عمر هم ساده‌زیست بماند.

🏴 مژده خبر،رحلت این «مبارز ساده‌زیست» را به دوستان و آشنایان و جامعه علمی و فعالان رسانه‌ای کشور تسلیت عرض می گوید.

  • نویسنده : جعفر جعفری
  • منبع خبر : مژده خبر