مژده خبر- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار را با نشرپیامی تبریک گفت.

 

مهدی بساطی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار پیامی به شرح ذیل صادر کرد:

«ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ»

قلم بهانه ای شد تا سالروز شهادت (محمود صارمی) خبرنگاری متعهد و حقیقت جو، که پا در میدان روشنگری گذاشته و در این راه به لقاء الله پیوستند را گرامی بداریم.

۱۷ مرداد ماه؛ روز تجلی میثاق با صاحبان خرد و اندیشه و اهل قلم است که در خدمت بیان حقایق گام برداشته و در مسیر آگاهی بخشی و روشنفکری، روایتها می آفرینند.

امروزه با توجه به هجمه های زیادی که از سوی رسانه های معاند بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی شکل گرفته و با حربه های متعدد سعی در القای فضای یأس و نا امیدی را در جامعه ترویج دهند وظیفه و رسالت خبرنگاران و اصحاب رسانه متعهد و دلسوز است تا در برابر توطئه ها و دشمنی های بیگانگان روشنگری کرده و جامعه را به سوی امید ، نشاط و تعالی رهنمون سازند

جای بسی امیدواری و خرسندی است که شهر شهیدان مرصاد مفتخر است به حضور خبرنگاران و فعالان رسانه ای که در جبهه آگاهی بخشی؛ فارغ از دغدغه های خود قدم بر می‌دارند و تمام اخلاص؛ توان و تجربه خود را در این مسیر روشن بخش بکار می‌گیرند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار فقید؛ شهید صارمی ،روز خبرنگار را به شما فرهیختگان و نگارندگان حق و حقیقت، صمیمانه تبریک عرض کرده و از خداوند متعال برای شما مجاهدان خستگی ناپذیر آرزوی توفیق و سربلندی دارم ..

۱۷ اَمرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۲

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب

  • منبع خبر : مژده خبر