مژده خبر- دبیرکانون تربیت اسلامی کرمانشاه درپی حضور حماسی مردم درانتخابات ۲۸خرداد۱۴۰۰ پیامی صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم
«وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزِیزِ الْحَکِیمِ»
در طلیعه ی صبح پیروزی ملت بزرگ ایران سرافراز، سلام و درود می فرستیم به روح ملکوتی معمار کبیر انقلاب و گرامی می داریم یاد و خاطره ی شهدای گرانقدر دفاع مقدس، مدافعین حرم، مدافعین سلامت و همکاران معززفرهنگی که در جریان همه گیری ویروس منحوس کرونا از کنار ما رفتند .
فرهنگیان فرهیخته، همکاران گرامی!
عنایت الهی بار دیگر شامل این ملت غیور و با بصیرت شد و برگ زرین دیگری را بر صفحات پر افتخار این مرز و بوم با مشارکت چشمگیر در انتخابات اخیر و برگزیدن فرد اصلح رقم زد.

همانگونه که ملاحظه کردید از مدتها قبل بلندگوهای نا مبارک دشمنان خارجی و برخی از ایادی داخلی آنها، بر طبل نا امیدی و بازداشتن مردم از حضور در پای صندوق های رای می کوبیدند و قصد داشتند مقبولیت و مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را که با قطره قطره خون هزاران شهید به ثمر نشسته ، زیر سوال ببرند.

غافل از اینکه نَفَس رحمانی رهبر حکیم و فرزانه ی انقلاب اسلامی نقشه شوم آنها را نقش بر آب خواهد کرد و مردم فهیم ایران اسلامی با درک موقعیت حساس کنونی به ندای رهبر خویش لبیک گفته و همچون موجی خروشان به حرکت درآمده و تمام این طرح های باطل را به دست فنا خواهند سپرد و زمینه تحقق گام دوم انقلاب را که به فرموده ی معظم له آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی ارواحنا فداه است را فراهم می نمایند.

در راستای تحقق این امر مهم نقش تعیین کننده فرهنگیان فرهیخته بر کسی پوشیده نیست، البته مبرهن است این نقش آفرینی، در دوران مختلف تاریخ این سرزمین اعم از مبارزه در دوران انقلاب گرفته تا هشت سال دفاع مقدس همچنین هدایت تعلیم و تربیت در دوران سخت کرونا، کاملا نمایان و غیر قابل انکار است.

دست مریزاد!

در پایان لازم می دانم از زحمات همکاران گرامی که در ایام تبلیغات، با حضور در ستاد مرکزی فرهنگیان در استان و شهرستان ها و همچنین ستاد های مردمی و عزیرانی که از طریق تماس و پیامک حمایت خود را از نامزدی آیت الله دکتر رئیسی اعلام نمودند، قدر دانی نموده و تشکر ویژه خود رااز اعضای کارگروه تحلیل، تولید محتوا و رسانه و بویژه تیم همراه که دربرگزاری همایش استانی، شبانه روز تلاش می کردند، تقدیم نمایم.

توفیق روزافزون، سلامتی و سربلندی همه اقشار جامعه به خصوص فرهنگیان تلاشگر را از خداوند منان مسئلت دارم.

《وَمَا تَوْفِیقِی إِلَّا بِاللَّهِ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ وَإِلَیْهِ أُنِیبُ》

✍️ جلال امینی… دبیرکانون تربیت اسلامی کرمانشاه

  • منبع خبر : مژده خبر