مژده خبر- استاندار کرمانشاه با صدور پیامی، درگذشت «سرهنگ پاسدار کامران هزارخانی» رئیس فقید سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ در متن پیام
پیام تسلیت مهندس بازوند آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اِنَّالِلَه وَاِنَّااِلَیْهِ رَاجِعُوْنَ

خبر درگذشت ناگهانی و اندوهناک مدیر جهادی، انقلابی و خدمتگزار صدیق و خدوم مردم «سرهنگ پاسدار کامران هزارخانی» سبب تألم خاطر و اندوه فراوان شد.

این مجاهد فداکار، ایثارگر، ولایتمدار، چهره مردمی، با اخلاص و با تقوا در دوران عمر بابرکت خود با خدمت خالصانه، فداکارانه و متواضعانه نماد و الگوی عمل جهادی و انقلابی بود و همواره در خدمت به محرومان پیشگام و پیشقدم بود و برای دفاع از آرمان های بلند انقلاب و نظام و اعتلای ایران اسلامی تلاش خستگی ناپذیر داشت.

این فرمانده متعهد و دلسوز با روحیه بسیجی برای محرومیت زدایی در مناطق کم برخوردار و یاری رساندن به مردم به ویژه در بحران ها با سخت کوشی و تلاش وصف ناپذیر و همراهی گروه های جهادی منشاء خدمات ارزنده ای بود که بی شک در اذهان ماندگار و به یادگار می ماند.

اینجانب ضایعه فقدان این بسیجی دلاور، فرمانده شجاع و دلیر را به خانواده مکرم، مردم شریف، مومن و انقلابی استان، بسیجیان، گروه های جهادی، نیروهای مسلح و همرزمانش تسلیت عرض می کنم و از درگاه خداوند سبحان و رحمان برای آن فقید سعید رحمت واسعه الهی، علودرجات، آمرزش و همجواری با صالحان و نیکان و برای بازماندگان، بستگان و وابستگان صبر و شکیبایی خواستارم.

 

  • منبع خبر : مژده خبر