مژده خبر- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان والا مقام دولت «شهیدان رجایی و باهنر»، دو اسطوره وارسته اخلاق، اخلاص و عمل،طی پیامی هفته دولت را به کارکنان متعهد و خدمتگزار تبریک گفت.

    
بهرام فاضلی ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان والا مقام دولت «شهیدان رجایی و باهنر»، دو اسطوره وارسته اخلاق، اخلاص و عمل،طی پیامی هفته دولت را به کارکنان متعهد و خدمتگزار تبریک گفت.
 به گزارش مژده خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ در متن پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه آمده است؛
خدمت به خلق، خدمت به خداست…
موفقیت و تحقق اهداف هر مجموعه ای مرهون تلاش و توانمندی نیروهای متعهد، ماهر، خلاق و مسئولیت پذیری است که به عنوان ثروت واقعی سازمان، همواره می کوشند در حرکت سازمان به سوی اهداف تعیین شده نقش مؤثری را ایفا کنند و از این رهگذر، کام همگان را از حلاوت تعالی و توفیق در ارایه خدمت به مردم، شیرین سازند.
هفتۀ دولت، فرصت مغتنمی برای یادآوری مسلک شرافتمندانۀ شهیدان رجایی و باهنر به شمار می‌رود. بدون‌تردید خدمت به مردم در هر لباسی مایۀ فخر و مباهات است و دولتمردان نیز در این مسیر خطیر صاحبان افتخار هستند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و  بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان متعهد، به ویژه همکاران خود در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای ارزشمند انقلاب اسلامی، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
بهرام فاضلی
  • منبع خبر : مژده خبر