مژده خبر- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه ۱۷ مردادماه روز خبرنگار را تبریک گفت.

 

 

به گزارش مژده خبر به نقل از روابط‌عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه؛ مهندس محمد مرادی اظهار داشت: نقش خبرنگاران و اصحاب رسانه در مسیر پیشرفت و توسعه فرهنگی جامعه برکسی پوشیده نیست، طلایه داران عرصه اطلاع رسانی که با بهره گیری از تمام ظرفیت ها و دانش خود برای آگاهی بخشیدن به افکارعمومی بصورت شبانه روز تلاش می کنند نتیجه آن بهبود شرایط فرهنگی ،اجتماعی و ترقی سطح آگاهی جامعه است.

وی گفت: روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه بیان کرد: خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند و همچنین خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

وی گفت: بی تردید کارکرد رسانه های محلی در ارائه تصویری از مشکلات موجود و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی بی بدیل و غیرقابل انکار است و راستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است.

مهندس مرادی تاکید داشت: هفدهم مرداد” روز خبرنگار ” که یادآور ایثارگری و رشادت خبرنگار شهید محمود صارمی می باشد، را به تلاشگران عرصه اندیشه و قلم استان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق، عدالت و حق گویی در عرصه آگاهی رسانی آرزومندم.