مژده خبر-رییس بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه طی صدور پیامی ارتقاء درجه سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان را تبریک گفت.

1

 

به گزارش مژده خبر به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه،رسول بهرامی پور ، مدیر سازمان بسیج حقوق دانان داستان کرمانشاه در پیامی،ارتقا درجه سردار ریحانی را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار حاج بهمن ریحانی

  سلام علیکم

بی گمان رشد و شکوفایی انقلاب اسلامی درگرو مجاهدتها و ایثارگریها و خدمت صادقانه عزیزانی  است که پاسدار ارزشها و فضیلتها گشته و با فداکاری خود بقای انقلاب و زنده نگه داشتن شعائر الهی را تضمین می نمایند و بی شک چنین افرادی اسوه های صبر و جهاد و پیروان راستین ولایت بوده که در امتحانات سخت و دشوار سربلند بیرون آمده و آماده دفاع همه جانبه از نظام و انقلاب و خدمت رسانی به مردم می باشند.

خدای سبحان را شاکر و سپاسگزاریم که یکی از فرزندان شایسته و مجرب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  در مسؤلیت خطیر فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه  از سوی مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) مفتخر به اخذ درجه سرتیپ تمامی  گردید.

اینجانب به نمایندگی از خیل عظیم حقوق دانان بسیجی استان کرمانشاه نیل به درجه سرتیپ تمامی جنابعالی را که به پاس شایستگی، توانمندی، ایثار و خدمت صادقانه به نظام و انقلاب و مردم عزیزمان صورت پذیرفته است را صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

توفیقات روزافزون جنابعالی را تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و پیروی از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی )  در ادامه خدمت مقدس پاسداری از خداوند سبحان مسئلت دارم.

  • منبع خبر : مژده خبر