مژده خبر- استاندار کرمانشاه خطاب به داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری پیامی به شرح زیر صادر کرد.

 پیام دکتر محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه خطاب به داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری را در ادامه این مطلب به شرح زیر می خوانیم:

بسم الله الرحمن الرحیم
انتخابات و حضور مردم، اثبات تحقق مردم‌سالاری دینی است و عرصه وسیعی برای مشارکت در سرنوشت کشور، ایجاد انگیزه و توان جدید و انبوه در کالبد خدمت رسانی جامعه و بازگشایی دریچه های تازه‌ای از امید است. بی تردید، این امید و انگیزه با نقش آفرینی صحیح و موثر مجموعه مجریان انتخابات و داوطلبان حاضر درصحنه به درستی محقق خواهد شد.اکنون که عمده داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با عبور از مرحله بررسی صلاحیتها مشخص شده اند، اینجانب ضمن تبریک و آرزوی توفیق و خدمتگزاری برای این عزیزان، امیدوارم که با نصب العین قراردادن قانون اساسی، قانون انتخابات و بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی برای خلق یک حماسه باشکوه مردمی به دور از هرگونه شائبه و شبهه تلاش کنند و بکوشند که فقط وامدار نظام اسلامی و مردم شریف باشند. همچنین برادرانه از داوطلبانی هم که امکان حضور در عرصه نهایی رقابت انتخابات را پیدا نکرده یا نخواهند کرد، برای ثبت نام و اعلام آمادگی ممنون و متشکرم و امیدوارم توان و انگیزه خود را برای خدمت به مردم در صحنه های دیگری بکار گیرند. به لطف الهی و عنایات معصومین علیهم السلام، بی تردید رعایت چهار اصل مورد نظر رهبر معظم انقلاب در انتخابات یعنی «مشارکت قوی، رقابت، سلامت و امنیت» از سوی همه حاضران در این صحنه بزرگ ملی و دینی، یک انتخابات باشکوه را رقم خواهد زد که آغازگر فصل جدیدی از پیشرفت استان و کشور خواهد بود.
محمدطیب صحرایی
استاندار کرمانشاه

  • منبع خبر : مژده خبر