مژده خبر- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه این استان مقصد گردشگری و در مسیر زوار عتبات عالیات است، گفت: ضریب نفوذ و پوشش مخابرات در استان کرمانشاه نیاز به ارتقا دارد.

 

به گزارش خبرنگار مژده خبر،  محمدطیب صحرایی روز یکشنبه در دیدار با مهندس سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، افزود: با وجود همه زحماتی که در استان کشیده شده است اما مردم خروجی کار را می بینند و انتظار ندارند در محدوده شهری با قطعی آنتن مواجه شوند و ارتباط آنها قطع گردد.

وی بر مطالعه میدانی کارشناسان مخابرات برای پیدا کردن نقاطی که از نظر آنتن دهی در استان ضعیف است، تاکید کرد و گفت: مدیران مخابرات باید بعد از کارهای کارشناسی و در یک برنامه زمانی مشخص نقاط ضعیف پوشش دهی را تقویت کنند و خدمات با کیفیتی به مشترکان ارائه شود.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه گردشگران و زواری که به استان کرمانشاه سفر می کنند باید از بهترین خدمات و امکانات ارتباطی بهره مند شوند، تاکید کرد: به برکت اربعین در سال گذشته ۳۰۰ کیلومتر از راه های استان بهسازی شد و همچنین عملیات بهسازی باند اصلی فرودگاه کرمانشاه هم در سال آینده به بهره برداری می رسد و این در حالی است که توسعه پروژه هایی چون راه آهن هم در دستور کار قرار دارد.

صحرایی بر حل مشکلات مالی بازنشستگان شرکت مخابرات هم تاکید کرد و گفت: این مشکلات مالی هم استانی های ما را اذیت می کند و در شان این قشر نیست که برای احقاق حقوقشان به سایر نهادها ارجاع داده شوند و لذا باید این مشکل را برای همیشه تمام کنیم و پاسخی واضح و روشن به آنها ارائه دهیم.

  • منبع خبر : مژده خبر