مژده خبر_  پوستر دومین جشنواره فرامرزی مطبوعات و خبرگزاری‌ها که قرار است ۱۰ اسفند و با حضور استان‌های غربی، جنوب غربی و شمال غربی کشور، اقیلم کردستان، بخش عربی عراق و استان‌های شرقی ترکیه به میزبانی کرمانشاه برگزار شود، امروز دوشنبه در سرسرای اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.

پوستر دومین جشنواره فرامرزی مطبوعات و خبرگزاری‌ها در کرمانشاه رونمایی شد

به گزارش خبرنگار مژده خبر ، دبیر اجرایی دومین جشنواره فرامرزی مطبوعات، خبرگزاری‌ها در این مراسم گفت: پوستر و شعار این جشنواره به مسابقه گذاشته شد که بعد از اعلام فراخوان ۲۰ اثر در بخش پوستر به دبیرخانه ارسال شد و هیات داوران اثر ارسالی خانم «حسین خانی» را به عنوان رتبه سوم و از بین ۱۷ شعار ارسالی هم شعار خانم «پروا بهرامی‌تبار» به عنوان شعار برتر انتخاب شد.

«وحید نیشابوری» با اشاره به اینکه شعار دومین جشنواره فرامرزی مطبوعات و خبرگزاری ها ” رسانه‌های مرزی، تعاملات فرامرزی و ثبات منطقه‌ای” است، گفت: برگزاری این جشنواره متعلق به خانه مطبوعات یا اداره ارشاد نیست و برگزاری این جشنواره و با این گستره کار بسیار بزرگی است که به تنهایی از توان ما خارج است و نیاز است که همه سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی در برگزاری این جشنواره ما را یاری کنند.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان کرمانشاه تاکید کرد: بر اساس فراخوانی که تهیه و منتشر خواهد شد این جشنواره در بخش مقاله، سرمقاله و یادداشت، خبر، گزارش، گفت و گو و مصاحبه، تیتر، طنز، صفحه آرایی، عکس، طرح و کاریکاتور برگزار می‌شود.

اداره ارشاد و خانه مطبوعات فقط برگزار کننده این جشنواره هستند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه هم در این مراسم اعتبار در نظر گرفته شده برای این جشنواره را ۲۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: این برآورد مربوط به سال ۹۸ است که کفاف برگزاری این جشنواره را نمی‌دهد لذا هم استاندار کرمانشاه و هم از سمت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قول مساعد برای حمایت‌های هرچه بیشتر از این جشنواره گرفته شده است.

«بهرام فاضلی‌زاد» حضور حامی مالی در کنار این جشنواره را بلامانع دانست و افزود: اداره ارشاد و خانه مطبوعات فقط برگزار کننده این جشنواره هستند و این جشنواره متعلق به مردم است لذا همه باید برای هرچه بهتر برگزار کردن این جشنواره تلاش کنیم

  • نویسنده : جعفرجعفری
  • منبع خبر : مژده خبر