مژده خبر-مأمور کلانتری ۱۲۸تهران نو در اقدامی شجاعانه و ایثارگرانه،جان ۲عابر پیاده راازمرگ نجات داد،اماخودش براثرجراحات وارده به شهادت رسید.

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت ۶:۴۵ صبح روز شنبه (نهم اسفند) ستوان جواد رضایی؛ مأمور کلانتری ۱۲۸ تهران‌نو از منزلش در خیابان نبرد خارج شد و به سمت محل کارش در حال حرکت بود که متوجه حرکات عجیب یک خودروی سمند شد.

خودروی سمند با سرعت بالا به سمت عابران پیاده در ایستگاه پایانه خاوران در حال حرکت بود که ستوان رضایی با گذشتن از جان خود، توانست جان دو شهروند را نجات دهد و جان خود را از دست داد.

سردار حسین رحیمی؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ نیز در پیامی جان‌باختن این مأمور فداکار پلیس را تسلیت گفت و تصریح کرد: ستوان رضایی در اقدامی شجاعانه و ایثارگرانه زمانیکه مشاهده کرد خودروی سمند از مسیر خود منحرف شده و به سمت تعدادی از شهروندان تغییر مسیر داده به سرعت دو نفر شهروند را کنار کشید و در این سانحه خود در دم جان باخت.

وی با اشاره به اینکه ایثار و از خود گذشتگی در نیروی انتظامی به وفور مشاهده می‌شود و هر از گاهی شاهدیم که یکی از همکارانمان در نیروی انتظامی در دفاع از جان و مال و ناموس این مرز و بوم , جان به جان آفرین خود تسلیم می‌کند، متذکر شد: این اقدام شجاعانه پلیس قابل تقدیر و قدردانی و فقدان این همکار عزیزمان بسیار سنگین و غم انگیز است و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران الهی و برای بازماندگان آن مرحوم صبر جمیل خواهانم.

  • منبع خبر : تسنیم