به گزارش مژده خبر به نقل از راه اترک، روز ۲۹ بهمن ماه خبر برگشت حدود ۴ تن میله گرد ظاهرا سایز  ۲۳ و ۳۲  که در داخل یک آهن فروشی در شهرستان آزادشهر بود به اداره راهداری شهرستان کلاله هم موجب خوشحالی شد و هم یک سوال مهم را برای مردم ایجاد کرد. سوال […]

به گزارش مژده خبر به نقل از راه اترک، روز ۲۹ بهمن ماه خبر برگشت حدود ۴ تن میله گرد ظاهرا سایز  ۲۳ و ۳۲  که در داخل یک آهن فروشی در شهرستان آزادشهر بود به اداره راهداری شهرستان کلاله هم موجب خوشحالی شد و هم یک سوال مهم را برای مردم ایجاد کرد.

سوال مهم مردم این بود که این میله گردها که تا چند وقت قبل از آن در داخل اداره راهداری کلاله بود، چگونه سر از یک آهن فروشی در شهرستان آزادشهر در می آورد؟
برخی از شنیده ها حکایت از این دارد که مقدار این میله گردهای خارج شده از اداره راهداری کلاله به حدود ۲۰ تن می رسد و برخی هم مدعی هستند که این میله گردها بالای ۴۰ تن هستند.

علی رغم خبری شدن موضوع پیدا شدن حدود ۴ تن میله گرد بسیار قطور مربوط به اداره راهداری شهرستان کلاله (ظاهرا برای ساخت پل کوسه بعد از تخریب در سیل ۸۰ به کلاله ارسال شده بودند) در یک آهن فروشی در شهرستان آزادشهر در تاریخ ۲۹ بهمن ماه، اما نه اداره راهداری کلاله و نه اداره کل راهداری استان گلستان در خصوص چرایی این جابه جایی و عاملان آن هیچ پاسخی نداده اند.

امروز ۱۱ اسفند ماه است و از تاریخ کشف میله گردهای راهداری در آزادشهر، حدود ۲ هفته می گذرد ولی هنوز اداره کل راهدداری استان گلستان در این خصوص به مردم و رسانه ها پاسخی نداده است.

بعد از انتشار آخرین خبر ما با عنوان سکوت ادامه دار اداره کل راهداری استان در خصوص بیش از ۲۰ تن میله گرد مفقودی ، ساعتی قبل، امان محمد باشقره، رئیس اداره راهداری شهرستان کلاله با ارسالی پیامی به سایت راه اترک در خصوص موضوع مفقودی دهها تن میله گرد، پاسخی به شرح زیر ارسال نمود.

امان محمد باشقره در این خصوص به خبرنگار راه اترک گفت: در اینخصوص هیچگونه اطلاعاتی در دست نداشته و نمی توانم اظهار نظری داشته باشم و کلا” خبر ندارم .

وی اضافه کرد: با رئیس سابق(مهندس دبوری) تماس بگیرید و از ایشان بخواهید در این خصوص توضیح بدهد.

در این خصوص به زودی با مهندس دبوری ، رئیس اداره راهداری سابق شهرستان کلاله تماس خواهیم گرفت و موضوع را جویا خواهیم شد.

انتهای پیام/رضا جامی