به گزارش خبرنگار مژده خبر، مهندس سجاد یزدانی اظهار کرد: پارک بانوان شهرداری کرمانشاه در تیرماه سال جاری در بلوار طاق بستان و در جوار بیمارستان حضرت معصومه(س) به بهره برداری رسید. وی افزود: با توجه به شرایط کرونایی و دستور اکید ستاد استانی کرونا خبر تعطیلی پارک ها و با توجه به اینکه فضای […]

به گزارش خبرنگار مژده خبر، مهندس سجاد یزدانی اظهار کرد: پارک بانوان شهرداری کرمانشاه در تیرماه سال جاری در بلوار طاق بستان و در جوار بیمارستان حضرت معصومه(س) به بهره برداری رسید.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونایی و دستور اکید ستاد استانی کرونا خبر تعطیلی پارک ها و با توجه به اینکه فضای این پارک محصور می باشد، نسبت به تعطیلی پارک اقدام شد.

شهردار منطقه ۵ شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: با توجه به درخواست مکرر بانوان کرمانشاهی مبنی بر استفاده از فضای پارک بانوان، از روزهای گذشته در تایم های محدود و با نظارت کارشناسان ستاد کرونا شهرداری بارعایت دستورالعمل های بهداشتی، این پارک میزبان بانوان کرمانشاهی است.

وی ادامه داد: مشکلاتی در خصوص مالکیت زمین این پارک وجود دارد که طبق توافقات انجام شده در حال حل مشکل هستیم و از نظر قانونی مشکلی برای ادامه فعالیت پارک مذکور نداریم.

  • نویسنده : عمار
  • منبع خبر : مژده خبر