مژده خبر- فرماندار شهرستان کرمانشاه ازبسته شدن همه ی مسیرهای منتهی به آرامستان های کرمانشاه درپنج شنبه های غریبان وآخرسال خبرداد.

به گزارش مژده خبر، فضل الله رنجبر  دوشنبه(۱۸ اسفند) در حاشیه افتتاح همزمان ۸۰مرکز “مثبت زندگی” در کرمانشاه در جمع خبرنگاران با اشاره به شلوغی بازارها در آستانه سال نو گفت: امسال شرایط متفاوت از سالهای دیگر است و مردم باید بدانند با وجود کرونا، این شلوغی بازارها می تواند بسیار مشکل ساز شود.

وی افزود: در حال حاضر آمار مبتلایان کرونا در استان در حال افزایش است و این شلوغی بازارها می تواند به افزایش هرچه بیشتر این آمار منجر شود که در نهایت تمام استان را گرفتار خواهد کرد.

رنجبر از شناسایی موارد کرونای انگلیسی در استان و استان های همجوار خبر داد وافزود: وجود این نوع ویروس که قدرت سرایت بالایی دارد می تواند در صورت عدم رعایت پروتکل ها، ما را در کوتاهترین زمان ممکن به پیک برساند، بنابراین از همین حالا همه باید رعایت پروتکل ها را با حساسیت بیشتری پیگیری کنیم.

فرماندار کرمانشاه از تعطیلی آرامستان ها در روزهای پنجشنبه غریبان و پنجشنبه آخرسال خبر داد وافزود: علاوه بر این، روزهای جمعه پس از این دو روز هم آرامستان ها تعطیل است و از مردم می خواهیم که به آرامستان ها مراجعه نکنند.

وی افزود: با هماهنگی صورت گرفته با پلیس راهور، مسیرهای منتهی به آرامستان ها و امام زادگانی که در جوار آنها، آرامستان وجود دارد هم در این روزها مسدود است و اجازه تردد به مردم داده نمی شود.

رنجبر با بیان اینکه تمام اقدامات صورت گرفته برای حفظ سلامت وجان مردم است گفت: این انتظار هست که مردم همکاری کرده و رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی بگیرند.

فرماندار کرمانشاه اظهار کرد: تنها استفاده از ماسک کافی نیست و نیاز است مردم به طور جد رعایت فاصله فیزیکی داشته و از حضور در تجمعات و مکان های شلوغ خودداری کنند.

داوطبان انتخابات شوراهای شهر روز ثبت نام، کسی را همراه خود نیاورند

رنجبر در ادامه با اشاره به شروع ثبت نام کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر از روز ۲۰ اسفند ماه گفت: ثبت نام در این دوره بصورت الکترونیکی خواهد بود و افراد پس از دریافت کد رهگیری در مهلت تعیین شده به فرمانداری ها مراجعه می کنند.

وی افزود: جهت رعایت هرچه بیشتر و بهتر پروتکل های بهداشتی از داوطلبان درخواست می شود که روز ثبت نام به هیچ عنوان همراه با خود نداشته باشند و از ورود همراهان داوطلبان به ستاد انتخابات شهرستان جلوگیری خواهد شد.

  • منبع خبر : مژده خبر