مژده خبر- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با اشاره به اینکه نگاه خادمان شهدا نگاهی ارزشی و اعتقادی است.گفت:کاردر بنیاد مایه ی فخرومباهات خادمان شهدا ست.

نگاه خادمان شهدا نگاهی ارزشی و اعتقادی است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با اشاره به اینکه نگاه خادمان شهدا نگاهی ارزشی و اعتقادی است، گفت: کار در بنیاد مایه فخر و مباهات خادمان شهداست.
به گزارش مژده خبر، حجت الاسلام هادی عسگری در نشست تجلیل از مدیران محوری شاخص‌های عمومی و اختصاصی بنیاد استان کرمانشاه با تبریک حلول ماه باعظمت رجب و سالروز فرخنده زادروز حضرت امام محمد باقر (ع) از ماه رجب به عنوان ماه بازگشت به خود و ماه کسب معرفت و معنویت یاد کرد و گفت: این ماه استغفار همه بندگان خداترس است که مورد لطف و رحمت الهی قرار گیرند.
وی با قدردانی از تلاش‌های به عمل آمده توسط مدیران محوری شاخص‌های عمومی و اختصاصی بنیاد کرمانشاه افزود: امروز همگان به این امر واقفند که برای رسیدن به یک هدف مشترک، بهترین راهکار انجام کار به صورت یک تیم همراه و همدل است و بحمداله بنیاد کرمانشاه به عنوان یک نهاد ارزشی به این امر دست پیدا کرده و گواه آن نیز کسب رتبه‌های برتر در طی سالیان گذشته و روند روبه رشد برنامه‌ها و کیفیت خدمات رسانی به جامعه ایثارگری است.
مدیرکل بنیاد استان کرمانشاه افزود: ارزیابی‌ها از عملکرد سازمان‌ها هر ساله سخت‌تر شده و کسب رتبه نیز به موازات آن دشوارتر می‌شود لذا به نظر می‌رسد که همکاران عزیز باید با جدیت بدنبال خلق کارهای نو و خلاقانه بوده تا روند روبه رشد بنیاد همچنان پایدار باشد.
وی با اشاره به شرایط کرونایی حاکم بر کشور تصریح کرد: با توجه به شرایطی که امروز شاهد آن هستیم لازم است فعالیت‌های جایگزین به مدد بنیاد آمده تا امور اجرایی به خوبی پیگیری شود.
حجت الاسلام عسگری تفویض اختیار، شناسایی نقاط قوت و ضعف بنیاد و تعامل همه بخش‌ها را از جمله راهکارهای پیش‌برد برنامه‌ها و سیاست‌های خدمات‌رسانی بنیاد عنوان کرد.
وی با اشاره به اینکه نگاه خادمان شهدا نگاهی ارزشی و اعتقادی است تأکید کرد: کار در بنیاد مایه فخر و مباهات خادمان شهداست و به همین دلیل همه همکاران با خلوص نیت و جدیت در مسیر خدمتگزاری به جامعه ایثارگری گام برمی‌دارند.
رامین پی بردی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد کرمانشاه نیز در این نشست گفت: علیرغم همه تلاش‌ها و زحماتی که خادمان شهدا در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات در بنیاد به انجام می‌رسانند اما باید متوجه باشیم که هرسال این سنجش‌ها و ارزیابی‌ها سخت‌تر شده و ما باید خود را با خلاقیت و نوآوری با این ارزیابی‌ها همراه کنیم.

  • منبع خبر : مژده خبر