مژده خبر-نشست صمیمانه مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه با اعضای خبرگزاری دانشجویان ایران نمایندگی استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه صبح امروز مسئول سازمان بسیج رسانه در دفتر خبرگزاری دانشجویان ایران حضور یافت.
محمدهادی صحرایی هدف از این دیدار و نشست صمیمانه را ارتباط بیشتر و تحکیم روابط خبرگزاری ها با بسیج رسانه عنوان کرد و اظهار داشت: مهمترین خلا فضای خبری استان نوآوری و ابتکار عمل است، بازخوردگیری از پردازش سنتی در نگارش اخبار و مصاحبه ها و بروز رسانی روشها از جمله عوامل موثر در تغییر روند جاری است.
وی رسانه زدگی رسانه ها را از مشکلات موجود در فضای کنونی استان دانست و افزود: تغییرات همیشه زمان بر بوده اما با دیده شدن تغییرات تاثیرات چشمگیر خواهد بود، تربیت خبرنگاران صاحب سبک و مبتکر و دوری از کپی برداری و گرفتن نمایندگی ،پرداختن به لغات فارسی اصیل که ریشه در گویش‌های محلی بخصوص کُردی کرمانشاهی دارد، گزینه های خوب اجرایی برای تغییر شیوه های سنتی است.
رضا کبودی مسئول خبرگزاری ایسنای کرمانشاه در ابتدای نشست ضمن خیرمقدم و ارائه گزارش فعالیت‌ها اظهار کرد: آموزش خبرنگاران، صداقت و تولید خبر از جمله عوامل مهم خبری در این خبرگزاری است.
وی ادامه داد: همه باید به سمت کوتاهی و جذابیت اخبار برای مردم برویم و از طرفی کیفیت اخبار را با اهمیت دادن به تولید و تحلیل ارتقا دهیم.

 

  • منبع خبر : روابط‌عمومی بسیج رسانه استان کرمانشاه