مژده خبر- با حکم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، مهدی مهارتی به عنوان مسئول آب و فاضلاب شهر هلشی منصوب شد.

 

به گزارش خبرنگار مژده خبر،طی حکمی از سوی دکتر رضا داوری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه مهدی مهارتی به عنوان مدیر اداره آب و فاضلاب شهر هلشی منصوب شد. .

مراسم معارفه مهارتی با حضور ناصری مدیر امور آب و فاضلاب کلانشهر کرمانشاه و تیشه کنی بخشدار هلشی در محل بخشداری شهر هلشی انجام شد. در این جلسه از زحمات مرادی مدیر سابق تشکر و مهارتی به عنوان مدیر جدید معارفه شد.

مهارتی پیش از این مسولیت های مسئول دفتر هیئت مدیره ، کارشناس روابط عمومی ، کارشناس بهره‌برداری آب و فاضلاب، کارشناس کنترل سیستم های تله متری و انرژی آب در شرکت آب و فاضلاب استان و مدیر مسول پاگاه اطلاع رسانی سینه ستبر ، نمایندگی پایگاه اطلاع رسانی تیتربرتر در استان کرمانشاه و خبرنگار و عکاس خبری در رسانه های خبری استان را در کارنامه کاری خود دارد.

گفتنی ست؛ هلشی در سال ۱۳۷۹ به شهر تبدیل شده و دارای بخش های فیروز آباد ، عثمانوند و جلالوند است و به عنوان بزرگترین بخش شهرستان کرمانشاه با داشتن ۲۵۳ روستا و ۳۵ هزار نفر جمعیت از محروم‌ترین بخش‌های کشور بوده و نیازمند توجه ویژه است.

مژده خبر: انتصاب مهندس مهدی مهارتی از فعالان رسانه‌ای استان وجیهه انقلاب به عنوان مسئول آب و فاضلاب شهرهلشی تبریک گفته و آرزوی تداوم موفقیت در امر خدمت به اهالی این خطه محروم را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

  • منبع خبر : مژده خبر