مژده خبر– معاونت فرهنگي اجتماعي فرماندهي کل انتظامي جمهوري اسلامي فراجا در نظر دارد به منظور تامين نيروي انساني ( مرد و زن ) مورد نياز از بين علاقمندان و متقاضيان بکارگيري در ماموريت هاي حوزه فرهنگي و اجتماعي نسبت به جذب افراد واجد شرايط اقدام کند.

 

به گزارش خبرنگار مژده خبر به نقل از خبرگزاری پلیس،  معاونت فرهنگی و اجتماعی فراجا در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی ( مرد و زن ) مورد نیاز از بین علاقمندان و متقاضیان بکارگیری در ماموریت های حوزه فرهنگی و اجتماعی با رشته تحصیلی مورد نیاز: پژوهشگری علوم اجتماعی ، خبرنگاری و علوم ارتباطات، مستندسازی (تصویربردار و عکاس)، تدوین‌گری، کارگردانی، متخصص فضای مجازی با عضویت پیمانی در مقطع افسری استخدام بعمل آورند.

همچنین رشته های تحصیلی مورد نیاز برای جذب در معاونت فرهنگی و اجتماعی شامل پژوهشگری علوم اجتماعی، خبرنگاری و علوم ارتباطات، تصویربرداری و عکاسی، تدوین‌گری ، کارگردانی و متخصص فضای مجازی می شود.

خانواده معظم شهداء، جانبازان، ایثارگران، خانواده کارکنان نیروهای مسلح و کارکنان پلیس افتخاری در اولویت جذب قرار دارند.

متقاضایان همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۰۸۳۲۱۸۲۳۰۳۷ تماس حاصل کنند و یا به صورت حضوری به معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان به آدرس: سه راه ۲۲ بهمن خیابان شهید اکبر نظری جنب دفتر امام جمعه کرمانشاه مراجعه نمایند.