مژده خبر- «مظفر جعفری» فعال فرهنگی، اجتماعی و سیاسی  در پیامی به شهادت رساندن پنج تن از مستشاران سرافراز ایران اسلامی توسط رژیم جنایت‏کار صهیونیستی را تبریک و تسلیت گفت.

 

به گزارش خبرنگار مژده خبر، متن پیام وی به شرح زیر است:

بسم ربّ الشهداء و الصدیقین

رژیم نامشروع و سفاک صهیونیستی در اوج سرافکندگی و درماندگی در مقابل رزمندگان جبهه مقاومت و شرمساری در شبستان افکار عمومی جهان، دست به اقدامی تروریستی، جنایتکارانه، ناجوانمردانه و بزدلانه زد و پنج تن از فرزندان ایران اسلامی و پاسداران حرم اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در سوریه، را به شهادت رساند. مردانی از دیار علوی، در راه دفاع از آرمان های علوی به شهادت رسیدند و با نثار خون خود، لوح غیرت، شجاعت، ایثارگری و پیشتازی فرزندان ایران عزیز در دفاع از حیثیت و شرافت ملت های مسلمان، ظلم ستیز و استکبارستیز را بر صفحه تاریخ حک نمودند. بدون شک، شهادت آنها هیچ خللی در عزم و اراده پولادین رزمندگان اسلام ایجاد نخواهد کرد، پیش بینی مقام معظم رهبری(زید عزه) را به واقعیت عینی تبدیل خواهند کرد و سقوط و فروپاشی این رژیم منحوس را در آینده ای نزدیک جشن خواهند گرفت.
اینجانب به عنوان یک فعال فرهنگی، اجتماعی و سیاسی ضمن محکومیت شدید حمله موشکی رژیم سفاک صهیونیستی به منطقه المزه دمشق سوریه، شهادت مستشاران سرافراز ایران اسلامی، حجت الله امیدوار، علی آقازاده، حسین محمدی، سعید کریمی و محمدامین صمدی را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، نایب برحقش حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، ملت قدرشناس و شهیدپرور ایران، مبارزان جبهه مقاومت، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هم‌رزمان و خانواده‏‌های گرانقدر این شهیدان والامقام تبریک و تسلیت عرض می نمایم. بر همگان آشکار است که این جنایت به مثابه نقض تمام معاهدات جهانی و اصول انسانی است و با پشتیبانی نظام سلطه و در رأس آنها آمریکا صورت گرفت. از این رو، یقین داریم با شجاعت و رشادت رزمندگان همیشه سرافراز ایران اسلامی، انتقام سختی در انتظار رژیم غاصب اسرائیل خواهد بود.

 

  • منبع خبر : مژده خبر