مژده خبر- این یادداشت به بهانه‌ی پایان وزارت جهرمی ناکارآمد ازدولت بنفش وآغاز به کار وزیری جوان وانقلابی ازخطه ی مظلوم شهید پرور اسلام آبادغرب، دکتر عیسی زارع پور است و اشاره به مشکلات جدی حوزه مرتبط با وزارت فناوری و اطلاعات و...دارد.

امروز کمتر خانه‌ای یافت می‌شود که در آن اینترنت نباشد! امروز؛ اینترنت به یک ضرورت تبدیل شده است که باید امن و پاک باشد. باید فضای ایمن در اختیار فرزندان این مرز و بوم قرار گیرد.

چرا ایران در جهان جزء اولین کشورهایی باشد که دارای اینترنت شد اما نباید اینترنتی مطمئن داشته باشد؟ چرا هنوز در اینترنت وابسته ایم؟

آقای زارع پور خودشان بیان کردند که اولویت کاری‌شان شبکه ملی اطلاعات است که البته ز عمل کار بر آید. ما حتما به ایشان امید داریم که طی این چهار سال بتوانند این موضوع بسیار مهم را اجرایی نمایند.

به گفته کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات شش ماه تا یک سال محقق می‌شود. پس امیدواریم هر چه سریعتر به اینترنتی ارزان، سریع، امن و پاک دسترسی پیدا کنیم.

آقای زارع‌پور! اگر در این زمان که مجلسی انقلابی، دولتی مردمی، و افرادی دلسوز و با سابقه‌ی درخشان مسئولان کشور هستند، مشکلات فضای مجازی بر طرف نشود، پس چه زمانی باید انتظار و امید به سامان یافتن فضای مجازی داشت؟

قطعاً باید مردم تفاوت میان شما و دیگران را احساس کنند.

خسته شدیم از اینترنت کند، ناامن، ناپاک و گرانِ آمریکایی

به امید رفع مشکلات فراوان پیش روی فضای مجازی کشور و دستیابی به شبکه ملی اطلاعات و فناوری وموفقیت وزیر جوان انقلابی دکتر عیسی زارع پور .

 

  • نویسنده : جعفرجعفری
  • منبع خبر : مژده خبر