مژده خبر-مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه از مشارکت ۵۳۰ میلیون تومانی کرمانشاهیان در پویش ایران همدل-اطعام مهدوی طی چهار روز نخست ماه مبارک رمضان خبر داد.

  1. به گزارش مژده خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان امسال پویش ایران همدل، اطعام مهدوی به اجرا درآمده است، گفت: مردم خیر استان کرمانشاه طی چهار روز نخست ماه مبارک رمضان بیش از ۵۳۰ میلیون تومان به این پویش اهدا کردند.

رخصی با یادآوری اینکه هم اکنون ۵۵ آشپزخانه مهدوی در استان به منظور طبخ غذای گرم برای نیازمندان دایر است، عنوان کرد: در چهار روزه نخست این ماه مبارک پنج هزار و ۳۷۱ پرس غذای گرم در آشپزخانه های مهدوی استان طبخ و در میان خانوارهای نیازمند توزیع شده است.

وی ادامه داد: همچنین در این مدت با کمک های جمع آوری شده در پویش ایران همدل-اطعام مهدوی بیش از دو هزار سبد معیشتی برای خانوارهای نیازمند در استان خریداری شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه این پویش تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: نیکوکاران می توانند با شماره گیری کد دستوری #۰۸۳*۸۸۷۷* از طریق تلفن های همراه و یا واریز کمک ها به شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷ و شماره حساب  ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ نزد بانک ملی و همچنین تماس با شماره تلفن مستقیم  ۳۸۲۴۰۷۷۶‏-۰۸۳ به پویش ایران همدل- اطعام مهدوی بپیوندند.

  • منبع خبر : مژده خبر