مژده خبر- 90 درصدی دانش آموزان شهرستان هرسین در پویش من مادرم بچه های ایران فرزند من همراهی کردند.

‍  به گزارش مژده خبر به نقل ازروابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان هرسین، علی نور فتحی مدیر آموزش و پرورش این شهرستان با اعلام این مطلب که ۹۰ درصد جمعیت دانش آموزی شهرستان در پویش “من مادرم، بچه های ایران فرزند من” شرکت کرده اند، گفت: شهرستان هرسین در برگزاری طرح های خداپسندانه پیشرو است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به اینکه طرح های متعددی در طول سال با چشم انداز های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در جهت رفع نیازهای دانش آموزان و سیستم آموزشی با تکیه بر کمک خیرین و همت جمعی برگزار می شود خاطرنشان کرد: شهرستان دارالمومنین هرسین از دیرباز در انجام امورات خیریه پیشگام بوده است.
فتحی در ادامه عنوان کرد: “پویش من مادرم، بچه های ایران فرزند من”؛ با رویکردی جدید در ادامه ی طرح موفق “آجر به آجر” برگزار شد. در این طرح هر یک از افراد شرکت کننده میتوانند با پرداخت مبلغی دلخواه در امر خداپسندانه مدرسه سازی سهیم شوند و با روی هم قرار گرفتن این آجرها، مدارسی برای مناطق محروم ساخته خواهد شد تا دانش آموزان عزیز این مناطق کم برخوردار از امکانات مطلوب آموزشی و پرورشی بی بهره نمانند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان هرسین افزود: بیش از ۸۷۰۰ نفر در این پویش خیرخواهانه شرکت کرده اند که این تعداد معادل ۹۰ درصد جمعیت دانش آموزی شهرستان می باشد.
فتحی با اشاره به اینکه دستیابی به این درصد بالا جز با احساس مسئولیت و تعامل اولیا و پرسنل مدرسه امکان پذیر نبود، گفت: از تلاش مدیران و پرسنل مدارس، همراهی والدین دانش آموزان و جدیت خود دانش آموزان عزیز برای کمک به دوستانشان در مناطق محروم به طور ویژه قدردانی میکنم و امیدوارم در آینده نیز همواره شاهد حرکت در مسیر سبز نیکوکاری و مدرسه سازی باشیم.
🖋روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان هرسین

  • منبع خبر : مژده خبر