مژده خبر- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت:«عملیات مرصاد» سندی دیگر از غیرتمندی و جوانمردی جوانان ایران زمین است.

به گزارش مژده خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ بهرام فاضلی طی پیامی روز ۵ مرداد، سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد را به همه افتخارآفرینان جنگ تحمیلی تبریک و تهنیت گفت.

در این پیام آمده است؛

 عملیات مرصاد با رمز مقدس «یا علی ابن ابی طالب» در پنجم مرداد سال ۱۳۶۷، با اتحاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش و به ویژه پشتیبانی هوانیروز مقتدر ارتش جمهوری اسلامی ایران و نقش بی‌بدیل «سپهبد شهید علی صیاد شیرازی»  برای مقابله با خیانت منافقین و مزدوران استکبار جهانی انجام گرفت و داغ تصرف تهران را برای همیشه به دل وطن فروشان نهاد.

عملیات مرصاد تجربه موفقیت آمیز اتحاد و همدلی نیروهای مردمی با یگان های نظامی مدافع در مقابله با منافقین و   و دیگر مزدوران بود که چون الگویی عظیم باعث افتخار یک ملت شد.

درایت، دلسوزی و فرماندهی هوشمندانه عملیات توسط شهید سپهبد صیاد شیرازی «فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش» در عملیات مرصاد، تلاش وی برای اتحاد ارتش و سپاه، از خودگذشتگی رزمندگان و حتی کمک و یاری و شجاعت مردم مظلوم و بی دفاع منطقه سند افتخار بزرگی را در تاریخ ایران زمین به ثبت رسانید.

یقین داریم و بر خود می بالیم که ملت بزرگ و غیرتمند ایران به ویژه نسل جوان مومن و وطن‌دوست با برافراشتن پرچم وحدت و یکپارچگی برای دفاع از آرمان‌ها و سرزمین مقدس خود، آگاهانه در صحنه حاضر هستند تا حصار امنیت و آرامش مورد تهدید و تعرض قرار نگیرد.

این روز بزرگ را به همه دلاورمردان و مردان مرد میدان های سخت تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از خداوند متعال عزت و سرافرازی مردم ایران عزیز را خواستارم.

بهرام فاضلی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه

  • منبع خبر : مژده خبر