مژده خبر-علیرضا کاکاوند مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در پیامی روز کارگر را به تمامی سخت کوشان این عرصه بخصوص همکاران صنعت آب و برق، تبریک گفت.
به گزارش مژده خبر،علیرضا کاکاوند مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در پیامی روز کارگر را به تمامی سخت کوشان این عرصه بخصوص همکاران صنعت آب و برق، تبریک گفت.

🔹متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

به فرموده مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(دامت برکاته): جامعه کارگری باید احساس تکریم و احترام و سربلندی کند و قدر کار او دانسته شود و در این صورت، خستگی و بی‌حوصلگی و بی‌اعتنایی به کار وجود نخواهد داشت.

یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کارگر، متعلق به انسانهای بزرگیست که چرخ عظیم جوامع بشری با دستان توانای آنها در حرکت و چرخش است و این چرخش موجب امتداد رگه های رونق تولید و توسعه می باشد.

بی شک این روز فرصت مغتنمی است برای قدردانی از یکی از شریف ترین و ارزشمند ترین طبقات اجتماعی که پیشگامان تولید و بازوان حرکت جامعه به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند، پیشرفت های موجود در هر جامعه مرهون پویایی فکر و گسترش خلاقیت کارگرانی است که از اندیشه خلاق و بازوی توانمند آنها به بهترین نحوه استفاده شود، بی تردید در چنین جامعه ای چرخ صنعت همواره در حال گردش است و توسعه و پیشرفت رونق دو چندان خواهد یافت.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات هم استانی های عزیز و همکاران گرامی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه و همچنین صنعت آب و برق، روز کارگر را به کلیه کارگران محترم، تبریک عرض نموده و از سعی و کوشش بی وقفه و شبانه روزی همکاران ارجمند خویش که با همت والا در مسیر سربلندی ایران عزیز و اهداف عالیه شرکت گام برمی دارند تقدیر و تشکر می نمایم و از درگاه ایزد منان سلامتی، بهروزی و توفیق روز افزون این عزیزان را در تمامی مراحل زندگی خواستارم.

علیرضاکاکاوند/ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

  • منبع خبر : مژده خبر