مژده خبر- فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری مساله اصلی جهان اسلام قدس و فلسطین است.

سردار بهمن ریحانی ظهر امروز در گفتگو باخبرنگارمژده خبربا بیان اینکه بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری مساله اصلی جهان اسلام، قدس و فلسطین است، اظهار کرد: تمامی توان جهان استکبار و در رأس آن آمریکا خارج کردن مساله فلسطین از دستور کار جهان اسلام و یا کم ارزش کردن آن است.

وی افزود: دفاع جهان اسلام از فلسطین و برائت جستن از غده سرطانی یعنی رژیم صهیونیستی فقط مختص به مردم فلسطین نیست، دفاع از فلسطین و مردم آن، دفاع از تمامیت مردم جهان و برائت از تمامی پایگاه‌های شیطانی و جهان استکبار است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با اشاره به پیام امام خمینی (ره) و نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان «روز قدس»، تصریح کرد: پس از پیام حضرت امام خمینی (ره) و تا به امروز مردم ایران در کنار سایر مسلمانان آزاده جهان در روز قدس از مستکبران، جهانخواران و زیاده طلبان برائت جسته‌اند.

ریحانی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و ایجاد محدودیت و ممنوعیت برای حضور با صلابت مردم در راهپیمایی روز قدس و دفاع از مظلومان جهان به ویژه فلسطین و قدس، گفت: تمامی مردم بر داشتن بغض و تنفر از آمریکا و رژیم صهیونیستی و دفاع از مظلومان دنیا به ویژه فلسطین وظیفه دارند.

وی با اشاره به دشمنی‌ها و شبه افکنی‌هایی که در فضای مجازی منتشر می‌شود، گفت: همه مردم علی الخصوص جوانان وظیفه دارند تا در فضای مجازی با دفاع از مساله فلسطین نگذارند این مساله مهم از دستور کار جهان اسلام خارج شود، زیرا که فلسطین نماد و بستری برای تبری در جهان اسلام است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بیان کرد: مردم شریف استان کرمانشاه فردا جمعه همزمان با روز جهانی قدس به صورت خودجوش می‌توانند با به اهتزاز درآوردن پرچم فلسطین نشان دهند که فلسطین هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

به گفته ریحانی آینده برای مستضعفان، طرفداران حق و مسلمانان است و این وعده خدا بوده و در آن هیچ خللی نیست، رژیم صهیونیستی همچون یک اتاق شیشه‌ای در درون خود حوادث زیاد و درهم پیچیدگی‌هایی در کابینه هیأت دولت خود داشته یقیناً رفتنی است اما ما نباید هوشیاری و بصیرت خود را از دست بدهیم.

  • نویسنده : جعفرجعفری
  • منبع خبر : مژده خبر