مژده خبر- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه از فعالیت ۲۳ مرکز نیکوکاری کارآفرین در این استان خبر داد.

رضا طاهری امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری انتخابات هیأت امنا «موسسین» کانون خیران کارآفرین استان کرمانشاه در روز گذشته ۹ خرداد ماه ۱۴۰۰ اظهار کرد: تسهیلگری برای ایجاد فرصت‌های شغلی مددجویی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی و خیرین از اهداف ایجاد این کانون به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه یکی از مأموریت‌های این کانون حمایت از کسب و کارهای خرد با بهره‌گیری از مشاوره و راهنمایی‌های کارآفرینان موفق و برتر استان کرمانشاه است، افزود: کانون خیران کارآفرین به مددجویان زیر حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و جوانان کم برخوردار جویای کار خدمات گوناگونی برای ایجاد و پایداری فرصت شغلی ارائه می‌دهد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه تصریح کرد: آموزش و حرفه آموزی، تأمین تجهیزات، محل کسب و منابع مالی، فروش تولیدات و حمایت‌های اداری تنها بخشی از خدمات کانون‌های کارآفرین به شمار می‌رود.

طاهری با اشاره به اینکه روز گذشته ۱۴ نفر به عنوان هیأت امنای کانون خیران کارآفرین استان کرمانشاه معرفی شدند، گفت: هم اکنون بیش از ۵۰۰ کارآفرین خیر عضو کانون کارآفرین این استان هستند.

وی با یادآوری اینکه هم اکنون ۲۳ مرکز نیکوکاری کارآفرین در استان کرمانشاه فعالیت می‌کنند، افزود: این مراکز به عنوان بازوی کانون خیران کارآفرین این استان در شهرستان‌ها و با هدف ایجاد فرصت‌های شغلی و توانمندی مددجویان فعالیت می‌کند.

  • منبع خبر : مهر