مژده خبر- حاج منصور ارضی ،مداح اهل بیت علیهم السلام در همایش مجازی ۱۰ هزار هیأت برگزیده کشور، گلایه های بسیاری داشت:

به گزارش مژده خبر،دیروزحاج منصور ارضی ،مداح اهل بیت علیهم السلام در همایش مجازی ۱۰ هزار هیأت برگزیده کشور، گلایه های بسیاری داشت که گزیده‌ای از آنها تیتروارذکرشده است:

🔹 این دولت بلیت سفر به ترکیه، مغولستان و… را ارزان کرد تا کربلا تعطیل شود!

🔹 آنها خائن بودند، ما باید بایستیم و با حضور تمام نیروها، زنده جلسه بگیریم و سینه بزنیم، تا یک‌سال غفلت در سال قبل را جبران کنیم.

🔹 دستگاه امام حسین سلام الله علیه شفابخش است، اینها می‌خواستند بگویند نیست. همواره بیماران لاعلاج را به هیأت می‌آوردند و شفا می‌گرفتند. آیا دروغ است؟ جبهه را خالی نکنید و کار را به فضای مجازی نکشید.

🔹 دولت شما دیگر تمام شد،جمع کنید بروید. ما طبق فرمان مقام معظم رهبری پای جلسات ایستاده‌ایم. این روزها می‌گویند مجازی هیأت بگیرید. ما از واقعیتش چه استفاده‌ای کرده‌ایم که از مجازی ببرند.

🔹 استغفار کنید که چرا کوتاه آمدید؟ امسال راهکار را همگان بلد شدیم. اجازه دهید تمام مردم خادم امام حسین سلام الله علیه شوند و از آنها برای فضاسازی هیأت‌ها و شهر استفاده کنید.

🔹 این دولت هشت سال از مقام معظم رهبری خرج کرد و به قول آقای مصباح هر چه به دولت گفتیم، گفتند به نظام اعتراض می‌کنید؛ در حالی که مقام معظم رهبری روضه‌اش را حتی یک نفره تعطیل نکرد. چرا سال قبل برخی جلسات روضه را تعطیل کردند؟ برای این باید استغفار عملی کنید.

🔹 هر نظامی که ارکانش تعطیل شود، کارش تمام است. هیأت و سینه‌زنی رکن اصلی نظام است. ما روزی در تظاهرات انقلاب شعار می‌دادیم «ای عبید لعین، مرد قانون‌شکن، کاخ ظلم تو را می‌کنم ریشه‌ کن، زنده‌بادا حسین، مرده‌بادا یزید، مرگ بر شاه».

🔹 روز ۱۵ خردادماه سال ۴۲ مطابق با ۱۲ محرم من امتحان دبیرستان داشتم که همراه مادر و برادرم به مدرسه می‌رفتم. زمانی که به میدان اعدام رسیدم، جنازه سینه‌زن‌های حسینی روی زمین بود و افرادی هم تیر خورده و با تنی مجروح، شعار «یا مرگ یا خمینی» سر می‌دادند. در آ‌ن زمان اگر سینه‌زن یا مداحی تشنه می‌شد، آب به او می‌دادند.

🔹 سینه‌زن‌ها پای دین ایستادند ،اما امروز مداحان و مدیران هیأت‌ها بنا ندارند پای برگزاری مجالس حسینی بایستند.

🔹 سال گذشته به وزیر بهداشت و مسئولین این وزارتخانه گفتم ممکن است فعالیت مدافعان سلامت را تعطیل کنند و یا به خاطر کرونا فعالیت مرزبانان را تعطیل کرد؟ هیأت‌ها را هم نمی‌توان تعطیل کرد زیرا فعالیت آنها در گرو سلامت معنوی مردم است. تظاهرات‌هایی که این روزها در شهرهای مختلف و حتی تهران ایجاد شد، ناشی از چیست؟

🔹 ما باید برنامه‌ریزی کنیم تا جلسات عزاداری را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار کنیم و به دنبال برگزاری مجازی نباشیم، زیرا این جلسات میدان مبارزه ماست. باید در شهرها تمام مراسم‌های سنتی البته جدا از آنها که خط قرمز هستند، مانند قمه‌زنی که مقام معظم رهبری حرام کردند باید برگزار شود. گناهکاران، بی‌حجابان و عرق‌خوران باید ببینند که امام حسین هنوز زنده است و فرصت برای برگشتن دارند.

🔹زمانی که حکومت نظامی در دوران پهلوی بود، برنامه‌ریزی می‌کردیم، هم تظاهرات داشته باشیم و هم برای امام حسین سلام الله علیه سینه‌زنی کنیم. امروز هم نباید شل بگیریم که فرد در خانه بنشیند و روضه بخواند و دیگران مجازی مستمع باشند.

 

  • منبع خبر : مژده خبر