مژده خبر- معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان کرمانشاه بابیان اینکه امسال تحت هیچ شرایطی نمایشگاه بهاره نداریم ،گفت: فروش های فوق العاده و اینترنتی جایگزین نمایشگاه بهاره خواهند شد.

 

به گزارش مژده خبر،احسان باقرخانی اظهار کرد: به دلیل شرایط بیماری کرونا اعلام شده که تحت هر وضعیت کرونایی، برپایی نمایشگاه بهاره انجام نخواهد شد و تبعا ما نیز در کرمانشاه برپایی نمایشگاه را نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: امسال نیز مانند برخی سال‌های گذشته فروش‌های فوق‌العاده و خصوصا فروش اینترنتی جایگزین نمایشگاه بهاره خواهد شد.

معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان کرمانشاه با بیان اینکه فعلا ثبت‌نام از واحدهای صنفی برای فروش فوق‌العاده آغاز نشده و دستورالعملی در این زمینه به ما اعلام نشده است، خاطرنشان کرد: به محض اعلام این موضوع ثبت درخواست واحدهای متقاضی آغاز خواهد شد.

باقرخانی افزود: شروع فروش‌های فوق‌العاده و خریدهای اینترنتی که با تخفیف همراه است، احتمالا از نیمه دوم اسفندماه خواهد بود.

وی یادآوری کرد: این فروش‌های فوق‌العاده برای رسته‌های صنفی مرتبط با خرید نوروزی مردم مانند کیف و کفش، البسته، شیرینی، آجیل و خشکبار و … خواهد بود.

معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان کرمانشاه با بیان اینکه تلاش می‌شود به دلیل شرایط بیماری کرونا و جلوگیری از ازدحام تعداد واحدهای صنفی که فروش فوق‌العاده دارند افزایش پیدا کند، خاطرنشان کرد: برای ترغیب اصناف به برپایی فروش فوق‌العاده تلاش خواهیم کرد.

باقرخانی عنوان کرد: از سال گذشته اقدامات خوبی برای ترویج فروش‌های اینترنتی آغاز شد که امسال نیز با جدیت پیگیر آن خواهیم بود تا هم مردم بتوانند بدون حضور فیزیکی خرید خود را انجام دهند و هم تحت هر شرایطی مشکلی برای بازار فروش اصناف ایجاد نشود.

  • منبع خبر : مژده خبر