مژده خبر- فراخوان دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد که آبان ماه ۱۴۰۰ در چهار بخش صحنه‌ای، خیابانی، نمایشنامه نویسی و نمایشنامه خوانی بصورت رقابتی برگزار می‌شود، منتشر و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

فراخوان دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد منتشر شد

به گزارش مژده خبر به نقل از دبیرخانه جشنواره، آخرین مهلت ارسال آثار و تکمیل مدارک ۳۱ شهریور و نتیجه ارزیابی آثار هم ۲۰ مهر اعلام می‌شود.

دبیرخانه جشنواره در برنامه ریزی جدول اجراها، متعهد به چینش جدول بر مبنای حضور بازیگران در حداکثر دو نمایش خواهد بود و مسئولیتی در برابر حضور بازیگران در بیش از دو نمایش نخواهد داشت و در هر مرحله از جشنواره، اگر ویژگی های یک اثر با شرایط و مقررات بخش مربوطه مغایرت داشته باشد از گردونه جشنواره کنار گذاشته خواهد شد.

دبیرخانه جشنواره در خصوص موارد پیش بینی نشده در فراخوان و مراحل برگزاری جشنواره، در زمان و مکان مقتضی تصمیم گیری می نماید و در عین حال مدارک و آثار ارسالی عودت داده نخواهند شد.

شرکت‌کنندگان باید فرم تکمیل شده تقاضای حضور در جشنواره (دریافت از طریق تارنمای اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب به نشانی  https://slgh.farhang.gov.ir )، مجوز کتبی نویسنده (بخشهای صحنه ای و خیابانی)، چهار حلقه لوح فشرده فایل نمایشنامه در محیط های pdf و word (تمامی بخش ها)، یک حلقه لوح فشرده تصاویر نمایش (حداقل ده قطعه) و تصویر ۴ *۳ کارگردان نمایش (بخش های صحنه ای و خیابانی) و نویسنده اثر (بخش نمایشنامه نویسی)، چهار حلقه لوح فشرده فیلم آثار (بخش های صحنه ای و خیابانی) با کیفیت مطلوب، اجرای متوالی و فرمت  HD را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

طلاعات بعدی مربوط به جشنواره و نحوه ی اجرا ی آثار با در نظر گرفتن شرایط کرونایی استان در درگاه اینترنتی اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب، صفحه ی ویژه ی جشنواره ی ملی تئاتر مرصاد در فضای مجازی و رسانه های عمومی اطلاع رسانی خواهد شد.

افراد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب به آدرس slgh.farhang.gov.ir  مراجعه کنند.

  • منبع خبر : مژده خبر