مژده خبر- رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرداری کرمانشاه با اشاره به اینکه عاشورا نزاع بین نور و ظلمت است، گفت: امروز وظیفه هیات مذهبی تربیت سرباز برای امام زمان(عج) است.

 

به گزارش خبرنگار مژده خبر به نقل از مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، حجت الاسلام مصطفی اشکتلخ در مراسم عزاداری دهه اول محرم که در محوطه شهرداری کرمانشاه و به میزبانی هیئت الشهداء شهرداری کرمانشاه برگزار می شود، اظهار داشت: اصل قضیه عاشورا، نزاع بین عالم نور و ظلمت است.

وی با اشاره به شبهات فضای مجازی در خصوص گذشت ۱۴۰۰ سال از واقعه کربلا، افزود: رسالت همه هیات مذهبی امروز تربیت سرباز برای امام زمان(عج) است تا انتقام واقعه عاشورا و ظلم به اهل بیت(ع) گرفته شود.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: وقتی با نگاه و هدف تربیت سرباز برای امام زمان(عج) به موضوع نگاه می کنیم متوجه میشویم که ما هنوز نیاز به عزاداری عارفانه و بیشتر داریم.

وی خاطرنشان کرد: امروز اقدامات و برنامه‌های فرهنگی شهرداری به چشم مردم می‌آید و همه امکانات شهرداری در اختیار ترویج فرهنگ قرار گرفته است.

حجت‌الاسلام اشک تلخ بیان کرد: تاسیس هیئت الشهداء شهرداری کرمانشاه اقدامی عملی از سوی مجموعه مدیریت شهری برای ترویج فرهنگ عاشورایی و ایثار است.

  • منبع خبر : مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه