مژده خبر- مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه از طبخ و توزیع یک هزار و ۲۵۰ پرس غذای گرم در آشپزخانه مهدوی شهرستان کرمانشاه طی سومین شب از ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش مژده خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد؛ محسن رخصی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه کار طبخ غذا در آشپزخانه های مهدوی استان همزمان با نخستین شب از ماه مبارک رمضان آغاز شده است، گفت: در سومین شب از این ماه مبارک نیز یک هزار و ۲۵۰ پرس غذای گرم در آشپزخانه مهدوی شهرستان کرمانشاه طبخ شده است.

رخصی با بیان اینکه آشپزخانه های مهدوی با مشارکت خیران نیک اندیش فعالیت کرده و برای نیازمندان غذای گرم طبخ می کنند، ادامه داد: خیران نیکوکار به منظور طبخ غذا گرم برای نیازمندان کرمانشاهی در سومین شب از ماه مبارک رمضان بیش از ۳۳ میلیون تومان اهدا کردند.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه آشپزخانه های مهدوی تا پایان ماه مبارک فعال خواهند بود، تصریح کرد: شماره گیری کد دستوری#۰۸۳*۸۸۷۷* از طریق تلفن های همراه، واریز کمک ها به شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷ و شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ نزد بانک ملی و همچنین تماس با شماره تلفن مستقیم  ۳۸۲۴۰۷۷۶‏-۰۸۳ از مسیرهای مشارکت خیران نیک اندیش در اطعام و اکرام نیازمندان است.

شایسته ذکر است؛ در ماه مبارک رمضان امسال پویش ایران همدل-اطعام مهدوی با هدف اطعام و اکرام نیازمندان در قالب طبخ غذای گرم و توزیع بسته های معیشتی و همچنین اکرام فرزندان ایتام و محسنین اجرا می باشد.

 

  • منبع خبر : مژده خبر